AndrzejTrzaskowki
15OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · UNBA 50
- 2020–2022
- 38 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 160pktw 12 meczach
- 13,3pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 267 min | 22:13 |
| Punkty | 160 | 13,3 |
| Zbiórki | 31 | 2,6 |
| — w ataku | 11 | 0,9 |
| — w obronie | 20 | 1,7 |
| Asysty | 18 | 1,5 |
| Przechwyty | 6 | 0,5 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 23 | 1,9 |
| Przewinienia | 30 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 42 | 3,5 |
| Ocena (EFF) | 126 | 10,5 |
- 48,3%FG56 z 116 z gry
- 32,5%3P13 z 40 za trzy
- 81,4%FT35 z 43 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 56 | 116 | 48,3% |
| Rzuty za dwa | 43 | 76 | 56,6% |
| Rzuty za trzy | 13 | 40 | 32,5% |
| Rzuty wolne | 35 | 43 | 81,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 cze 2022 | brak wyniku | 28:37 | 23 | 2 | 1 | |
| 12 cze 2022 | P67 : 73 | 18:22 | 11 | 3 | 1 | |
| 11 cze 2022 | P48 : 61 | 17:37 | 8 | 3 | 0 | |
| 5 cze 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 cze 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 kwi 2022 | Z60 : 55 | 27:48 | 10 | 6 | 1 | |
| 10 kwi 2022 | Z68 : 56 | 25:43 | 17 | 2 | 3 | |
| 3 kwi 2022 | P73 : 79 | 28:16 | 20 | 0 | 1 | |
| 27 mar 2022 | Z100 : 68 | 25:58 | 15 | 4 | 1 | |
| 20 mar 2022 | Z75 : 51 | 28:26 | 18 | 4 | 4 | |
| 13 mar 2022 | Z90 : 71 | 34:13 | 18 | 3 | 2 | |
| 6 mar 2022 | Z78 : 58 | 31:33 | 20 | 4 | 4 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2022 · 38 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 22:13 | 160 | 13,3 | 2,6 | 1,5 | 0,5 | 0,2 | 48,3% | 32,5% | 81,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 37:25 | 230 | 23,0 | 6,2 | 1,7 | 1,1 | 0,6 | 52,8% | 34,0% | 78,6% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 5 | 38:48 | 116 | 23,2 | 10,0 | 1,2 | 1,8 | 0,8 | 51,1% | 40,7% | 59,1% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 31:57 | 128 | 11,6 | 7,5 | 1,7 | 1,5 | 0,8 | 41,7% | 21,1% | 62,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






