ArtemSlediuk
23BLAZERS
- 2023–2026
- 68 meczów
- 8 sezonów
- 3 drużyny
- 319pktw karierze
- 4,7pktna mecz
- 4,8zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1579 min | 23:13 |
| Punkty | 319 | 4,7 |
| Zbiórki | 327 | 4,8 |
| — w ataku | 111 | 1,6 |
| — w obronie | 216 | 3,2 |
| Asysty | 44 | 0,6 |
| Przechwyty | 21 | 0,3 |
| Bloki | 14 | 0,2 |
| Straty | 43 | 0,6 |
| Przewinienia | 84 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 55 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 501 | 7,4 |
- 48,3%FG143 z 296 z gry
- 41,7%3P5 z 12 za trzy
- 50,0%FT28 z 56 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 143 | 296 | 48,3% |
| Rzuty za dwa | 138 | 284 | 48,6% |
| Rzuty za trzy | 5 | 12 | 41,7% |
| Rzuty wolne | 28 | 56 | 50,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 3 | 14:53 | 13 | 4,3 | 3,0 | 1,0 | 0,7 | 0,3 | 75,0% | 100,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 14:33 | 16 | 3,2 | 4,2 | 0,6 | 0,2 | 0,0 | 41,2% | — | 66,7% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 8 | 26:50 | 56 | 7,0 | 6,0 | 0,6 | 0,3 | 0,4 | 56,1% | 75,0% | 63,6% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 8 | 22:55 | 19 | 2,4 | 3,9 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 30,8% | 33,3% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 8 | 20:08 | 33 | 4,1 | 4,4 | 0,5 | 0,3 | 0,4 | 53,3% | — | 33,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 25:22 | 30 | 5,0 | 5,7 | 1,0 | 0,2 | 0,0 | 61,9% | — | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 14 | 24:58 | 75 | 5,4 | 5,1 | 0,6 | 0,4 | 0,4 | 48,5% | 0,0% | 52,9% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 10 | 21:36 | 39 | 3,9 | 4,6 | 0,4 | 0,4 | 0,1 | 41,9% | 0,0% | 37,5% |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 6 | 30:47 | 38 | 6,3 | 5,3 | 0,7 | 0,2 | 0,0 | 45,2% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






