Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 216 min | 21:36 |
| Punkty | 39 | 3,9 |
| Zbiórki | 46 | 4,6 |
| — w ataku | 22 | 2,2 |
| — w obronie | 24 | 2,4 |
| Asysty | 4 | 0,4 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 6 | 0,6 |
| Przewinienia | 17 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 58 | 5,8 |
- 41,9%FG18 z 43 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 37,5%FT3 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 43 | 41,9% |
| Rzuty za dwa | 18 | 41 | 43,9% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 8 | 37,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2023 | Z69 : 65 | 12:16 | 2 | 3 | 0 | |
| 17 gru 2023 | Z92 : 72 | 14:39 | 8 | 0 | 0 | |
| 12 gru 2023 | Z77 : 50 | 22:33 | 2 | 8 | 1 | |
| 10 gru 2023 | Z74 : 68 | 21:23 | 4 | 6 | 1 | |
| 3 gru 2023 | P67 : 68 | 17:30 | 0 | 3 | 0 | |
| 26 lis 2023 | P47 : 62 | 20:56 | 4 | 9 | 0 | |
| 24 lis 2023 | Z70 : 54 | 18:53 | 4 | 1 | 0 | |
| 19 lis 2023 | P50 : 63 | 26:46 | 0 | 5 | 0 | |
| 5 lis 2023 | Z85 : 52 | 31:07 | 4 | 7 | 2 | |
| 29 paź 2023 | P66 : 71 | 29:53 | 11 | 4 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 68 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 3 | 14:53 | 13 | 4,3 | 3,0 | 1,0 | 0,7 | 0,3 | 75,0% | 100,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 14:33 | 16 | 3,2 | 4,2 | 0,6 | 0,2 | 0,0 | 41,2% | — | 66,7% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 8 | 26:50 | 56 | 7,0 | 6,0 | 0,6 | 0,3 | 0,4 | 56,1% | 75,0% | 63,6% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 8 | 22:55 | 19 | 2,4 | 3,9 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 30,8% | 33,3% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 8 | 20:08 | 33 | 4,1 | 4,4 | 0,5 | 0,3 | 0,4 | 53,3% | — | 33,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 25:22 | 30 | 5,0 | 5,7 | 1,0 | 0,2 | 0,0 | 61,9% | — | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 14 | 24:58 | 75 | 5,4 | 5,1 | 0,6 | 0,4 | 0,4 | 48,5% | 0,0% | 52,9% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 10 | 21:36 | 39 | 3,9 | 4,6 | 0,4 | 0,4 | 0,1 | 41,9% | 0,0% | 37,5% |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 6 | 30:47 | 38 | 6,3 | 5,3 | 0,7 | 0,2 | 0,0 | 45,2% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






