Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 270 min | 22:30 |
| Punkty | 76 | 6,3 |
| Zbiórki | 25 | 2,1 |
| — w ataku | 9 | 0,8 |
| — w obronie | 16 | 1,3 |
| Asysty | 22 | 1,8 |
| Przechwyty | 32 | 2,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,0 |
| Przewinienia | 26 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 89 | 7,4 |
- 36,0%FG27 z 75 z gry
- 35,7%3P10 z 28 za trzy
- 66,7%FT12 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 75 | 36,0% |
| Rzuty za dwa | 17 | 47 | 36,2% |
| Rzuty za trzy | 10 | 28 | 35,7% |
| Rzuty wolne | 12 | 18 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | Z57 : 27 | 21:21 | 10 | 3 | 3 | |
| 18 sty 2025 | P33 : 48 | 29:31 | 3 | 3 | 1 | |
| 12 sty 2025 | Z71 : 54 | 17:53 | 4 | 1 | 3 | |
| 22 gru 2024 | Z78 : 48 | 32:23 | 15 | 1 | 2 | |
| 15 gru 2024 | Z58 : 51 | 26:46 | 0 | 4 | 2 | |
| 23 lis 2024 | Z94 : 31 | 30:37 | 9 | 3 | 4 | |
| 16 lis 2024 | Z67 : 52 | 30:52 | 14 | 2 | 2 | |
| 26 paź 2024 | P58 : 59 | 26:46 | 2 | 0 | 2 | |
| 19 paź 2024 | Z104 : 52 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 paź 2024 | Z66 : 57 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 paź 2024 | Z63 : 49 | 29:51 | 8 | 4 | 2 | |
| 28 wrz 2024 | Z61 : 38 | 24:01 | 11 | 4 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 44 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | AMATORZY | 3 | 30:40 | 36 | 12,0 | 3,3 | 2,0 | 3,0 | 0,3 | 65,0% | 50,0% | 54,5% |
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 10 | 37:36 | 122 | 12,2 | 3,7 | 2,7 | 1,4 | 0,0 | 32,3% | 33,3% | 51,9% |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 11 | 25:20 | 108 | 9,8 | 3,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 29,9% | 9,7% | 62,1% |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 7 | 14:43 | 27 | 3,9 | 1,3 | 0,9 | 1,0 | 0,1 | 30,0% | 0,0% | 56,3% |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 12 | 22:30 | 76 | 6,3 | 2,1 | 1,8 | 2,7 | 0,0 | 36,0% | 35,7% | 66,7% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






