ArturJedraszek
9INIEMAMOCNI2/3 Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2024
- 55 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 30pktw 5 meczach
- 6,0pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 148 min | 29:38 |
| Punkty | 30 | 6,0 |
| Zbiórki | 10 | 2,0 |
| — w ataku | 3 | 0,6 |
| — w obronie | 7 | 1,4 |
| Asysty | 5 | 1,0 |
| Przechwyty | 8 | 1,6 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 3 | 0,6 |
| Przewinienia | 10 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 29 | 5,8 |
- 40,5%FG15 z 37 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 37 | 40,5% |
| Rzuty za dwa | 15 | 37 | 40,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2/3 Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 lis 2021 | P67 : 94 | 30:56 | 8 | 3 | 0 | |
| 24 paź 2021 | Z63 : 52 | 29:19 | 6 | 4 | 0 | |
| 10 paź 2021 | Z63 : 60 | 34:10 | 4 | 1 | 3 | |
| 2 paź 2021 | P51 : 57 | 20:43 | 0 | 1 | 1 | |
| 26 wrz 2021 | Z63 : 55 | 33:00 | 12 | 1 | 1 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 55 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 6 | 16:50 | 8 | 1,3 | 2,2 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | 23,5% | — | — |
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 6 | 25:12 | 33 | 5,5 | 3,5 | 1,2 | 0,2 | 0,0 | 45,7% | — | 25,0% |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 27:35 | 45 | 5,6 | 4,3 | 1,3 | 0,9 | 0,1 | 43,5% | — | 83,3% |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 7 | 28:50 | 28 | 4,0 | 4,4 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 41,2% | — | — |
| 1WBA3. Liga | INIEMAMOCNI | 11 | 33:13 | 83 | 7,5 | 4,1 | 1,9 | 1,5 | 0,2 | 46,6% | 20,0% | — |
| 1WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 21:28 | 7 | 7,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 75,0% | — | 100,0% |
| UNBA 503. Liga | INIEMAMOCNI | 5 | 33:49 | 51 | 10,2 | 3,6 | 2,8 | 1,4 | 0,2 | 61,0% | 0,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | INIEMAMOCNI | 6 | 34:24 | 45 | 7,5 | 4,3 | 1,8 | 0,7 | 0,0 | 48,9% | 0,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | INIEMAMOCNI | 5 | 29:38 | 30 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 1,6 | 0,2 | 40,5% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






