ArturKijanowski
21COURT CLANLiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 84 mecze w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 203pktw 14 meczach
- 14,5pktna mecz
- 5,5zbna mecz
- 5,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 538 min | 38:25 |
| Punkty | 203 | 14,5 |
| Zbiórki | 77 | 5,5 |
| — w ataku | 8 | 0,6 |
| — w obronie | 69 | 4,9 |
| Asysty | 79 | 5,6 |
| Przechwyty | 20 | 1,4 |
| Bloki | 4 | 0,3 |
| Straty | 26 | 1,9 |
| Przewinienia | 33 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 63 | 4,5 |
| Ocena (EFF) | 264 | 18,9 |
- 44,7%FG67 z 150 z gry
- 26,1%3P18 z 69 za trzy
- 83,6%FT51 z 61 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 67 | 150 | 44,7% |
| Rzuty za dwa | 49 | 81 | 60,5% |
| Rzuty za trzy | 18 | 69 | 26,1% |
| Rzuty wolne | 51 | 61 | 83,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach COURT CLAN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z78 : 51 | 34:34 | 11 | 4 | 4 | |
| 24 maj 2026 | P51 : 54 | 38:46 | 12 | 5 | 1 | |
| 17 maj 2026 | Z62 : 56 | 39:42 | 12 | 4 | 8 | |
| 10 maj 2026 | Z91 : 60 | 37:49 | 17 | 5 | 12 | |
| 26 kwi 2026 | P60 : 64 | 41:01 | 18 | 5 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | Z88 : 68 | 38:52 | 20 | 6 | 7 | |
| 12 kwi 2026 | Z94 : 56 | 31:26 | 15 | 9 | 9 | |
| 29 mar 2026 | Z82 : 61 | 35:04 | 14 | 4 | 5 | |
| 22 mar 2026 | Z73 : 54 | 41:52 | 23 | 11 | 6 | |
| 15 mar 2026 | Z52 : 43 | 38:01 | 8 | 5 | 0 | |
| 8 mar 2026 | Z62 : 49 | 34:13 | 7 | 6 | 6 | |
| 1 mar 2026 | P67 : 71 | 47:01 | 17 | 6 | 4 | |
| 22 lut 2026 | Z72 : 71 | 42:16 | 17 | 3 | 6 | |
| 15 lut 2026 | Z74 : 73 | 37:10 | 12 | 4 | 9 |
14 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 84 mecze · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 2 | 39:36 | 34 | 17,0 | 5,5 | 6,0 | 0,5 | 0,0 | 40,0% | 21,4% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 14 | 38:25 | 203 | 14,5 | 5,5 | 5,6 | 1,4 | 0,3 | 44,7% | 26,1% | 83,6% |
| 7WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 12 | 39:39 | 183 | 15,3 | 4,7 | 4,7 | 1,4 | 0,3 | 38,6% | 30,5% | 86,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 13 | 39:34 | 208 | 16,0 | 4,8 | 5,5 | 1,4 | 0,2 | 44,9% | 18,5% | 84,8% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 4 | 31:43 | 46 | 11,5 | 3,0 | 4,0 | 1,3 | 0,0 | 50,0% | 30,0% | 90,5% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 14 | 35:56 | 206 | 14,7 | 3,0 | 4,4 | 1,3 | 0,1 | 43,6% | 42,1% | 95,7% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 5 | 36:49 | 46 | 9,2 | 4,2 | 3,4 | 1,2 | 0,2 | 31,7% | 28,0% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 10 | 32:31 | 125 | 12,5 | 2,7 | 4,6 | 1,6 | 0,5 | 37,3% | 29,4% | 82,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | STREETNESS WARSAW | 10 | 45:14 | 194 | 19,4 | 5,0 | 3,7 | 1,4 | 0,5 | 44,3% | 34,1% | 65,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






