ArturKijanowski
21COURT CLANLiga Mistrzów · 9WBA
- 2021–2026
- 84 mecze w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 34pktw 2 meczach
- 17,0pktna mecz
- 5,5zbna mecz
- 6,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 79 min | 39:36 |
| Punkty | 34 | 17,0 |
| Zbiórki | 11 | 5,5 |
| — w ataku | 1 | 0,5 |
| — w obronie | 10 | 5,0 |
| Asysty | 12 | 6,0 |
| Przechwyty | 1 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 2,5 |
| Przewinienia | 7 | 3,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 35 | 17,5 |
- 40,0%FG12 z 30 z gry
- 21,4%3P3 z 14 za trzy
- 100,0%FT7 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 12 | 30 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 9 | 16 | 56,3% |
| Rzuty za trzy | 3 | 14 | 21,4% |
| Rzuty wolne | 7 | 7 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (9WBA) w barwach COURT CLAN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 paź 2026 | Z76 : 53 | 38:46 | 15 | 4 | 9 | |
| 27 wrz 2026 | P67 : 71 | 40:25 | 19 | 7 | 3 |
2 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 84 mecze · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 2 | 39:36 | 34 | 17,0 | 5,5 | 6,0 | 0,5 | 0,0 | 40,0% | 21,4% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 14 | 38:25 | 203 | 14,5 | 5,5 | 5,6 | 1,4 | 0,3 | 44,7% | 26,1% | 83,6% |
| 7WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 12 | 39:39 | 183 | 15,3 | 4,7 | 4,7 | 1,4 | 0,3 | 38,6% | 30,5% | 86,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 13 | 39:34 | 208 | 16,0 | 4,8 | 5,5 | 1,4 | 0,2 | 44,9% | 18,5% | 84,8% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 4 | 31:43 | 46 | 11,5 | 3,0 | 4,0 | 1,3 | 0,0 | 50,0% | 30,0% | 90,5% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 14 | 35:56 | 206 | 14,7 | 3,0 | 4,4 | 1,3 | 0,1 | 43,6% | 42,1% | 95,7% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 5 | 36:49 | 46 | 9,2 | 4,2 | 3,4 | 1,2 | 0,2 | 31,7% | 28,0% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 10 | 32:31 | 125 | 12,5 | 2,7 | 4,6 | 1,6 | 0,5 | 37,3% | 29,4% | 82,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | STREETNESS WARSAW | 10 | 45:14 | 194 | 19,4 | 5,0 | 3,7 | 1,4 | 0,5 | 44,3% | 34,1% | 65,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






