AxelStepniewski
- 2021–2025
- 24 mecze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 69pktw karierze
- 2,9pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 508 min | 21:10 |
| Punkty | 69 | 2,9 |
| Zbiórki | 49 | 2,0 |
| — w ataku | 7 | 0,3 |
| — w obronie | 42 | 1,8 |
| Asysty | 33 | 1,4 |
| Przechwyty | 12 | 0,5 |
| Bloki | 4 | 0,2 |
| Straty | 16 | 0,7 |
| Przewinienia | 36 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 105 | 4,4 |
- 38,9%FG28 z 72 z gry
- 29,7%3P11 z 37 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 72 | 38,9% |
| Rzuty za dwa | 17 | 35 | 48,6% |
| Rzuty za trzy | 11 | 37 | 29,7% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 1 | 4:22 | 0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | — | — | — |
| 4WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 24:53 | 38 | 4,8 | 1,6 | 1,3 | 0,5 | 0,4 | 42,1% | 33,3% | — |
| 3WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 27:18 | 23 | 2,9 | 3,0 | 2,0 | 0,6 | 0,1 | 33,3% | 20,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | BANKSTERS | 5 | 12:56 | 3 | 0,6 | 1,8 | 1,2 | 0,4 | 0,0 | 33,3% | 50,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | BANKSTERS | 2 | 10:43 | 5 | 2,5 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






