AxelStepniewski
22HANTLE I GARY2. Liga · 3WBA
- 2021–2025
- 24 mecze w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 23pktw 8 meczach
- 2,9pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 218 min | 27:18 |
| Punkty | 23 | 2,9 |
| Zbiórki | 24 | 3,0 |
| — w ataku | 2 | 0,3 |
| — w obronie | 22 | 2,8 |
| Asysty | 16 | 2,0 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 4 | 0,5 |
| Przewinienia | 22 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 45 | 5,6 |
- 33,3%FG9 z 27 z gry
- 20,0%3P3 z 15 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 27 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 6 | 12 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 15 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach HANTLE I GARY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 lis 2023 | P66 : 72 | 23:16 | 2 | 0 | 2 | |
| 12 lis 2023 | P65 : 67 | 27:10 | 3 | 5 | 2 | |
| 4 lis 2023 | P44 : 62 | 26:26 | 0 | 2 | 2 | |
| 28 paź 2023 | P54 : 77 | 34:52 | 2 | 3 | 3 | |
| 15 paź 2023 | Z65 : 61 | 22:01 | 0 | 2 | 4 | |
| 8 paź 2023 | P41 : 54 | 26:13 | 4 | 4 | 2 | |
| 30 wrz 2023 | Z66 : 64 | 26:33 | 9 | 4 | 1 | |
| 24 wrz 2023 | Z53 : 47 | 31:55 | 3 | 4 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 24 mecze · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 1 | 4:22 | 0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | — | — | — |
| 4WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 24:53 | 38 | 4,8 | 1,6 | 1,3 | 0,5 | 0,4 | 42,1% | 33,3% | — |
| 3WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 27:18 | 23 | 2,9 | 3,0 | 2,0 | 0,6 | 0,1 | 33,3% | 20,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | BANKSTERS | 5 | 12:56 | 3 | 0,6 | 1,8 | 1,2 | 0,4 | 0,0 | 33,3% | 50,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | BANKSTERS | 2 | 10:43 | 5 | 2,5 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






