Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 456 min | 41:25 |
| Punkty | 120 | 10,9 |
| Zbiórki | 86 | 7,8 |
| — w ataku | 29 | 2,6 |
| — w obronie | 57 | 5,2 |
| Asysty | 38 | 3,5 |
| Przechwyty | 22 | 2,0 |
| Bloki | 15 | 1,4 |
| Straty | 22 | 2,0 |
| Przewinienia | 23 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 185 | 16,8 |
- 42,4%FG53 z 125 z gry
- 12,5%3P2 z 16 za trzy
- 85,7%FT12 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 53 | 125 | 42,4% |
| Rzuty za dwa | 51 | 109 | 46,8% |
| Rzuty za trzy | 2 | 16 | 12,5% |
| Rzuty wolne | 12 | 14 | 85,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 gru 2022 | P64 : 66 | 36:31 | 3 | 11 | 2 | |
| 11 gru 2022 | P82 : 89 | 46:07 | 15 | 10 | 5 | |
| 4 gru 2022 | P59 : 66 | 38:38 | 9 | 3 | 2 | |
| 27 lis 2022 | Z49 : 47 | 42:00 | 4 | 5 | 0 | |
| 20 lis 2022 | Z73 : 57 | 48:00 | 11 | 7 | 1 | |
| 13 lis 2022 | Z88 : 60 | 37:28 | 20 | 8 | 7 | |
| 5 lis 2022 | Z78 : 51 | 41:55 | 4 | 8 | 3 | |
| 23 paź 2022 | Z99 : 79 | 38:51 | 21 | 9 | 7 | |
| 15 paź 2022 | Z66 : 58 | 43:23 | 18 | 9 | 4 | |
| 9 paź 2022 | Z76 : 65 | 41:40 | 8 | 10 | 3 | |
| 2 paź 2022 | Z74 : 58 | 41:04 | 7 | 6 | 4 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 60 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA2. Liga | RUN'N GUN | 10 | 38:34 | 91 | 9,1 | 7,9 | 4,3 | 1,2 | 1,6 | 46,5% | 27,3% | 88,0% |
| 2WBA2. Liga | RUN'N GUN | 11 | 36:27 | 84 | 7,6 | 7,0 | 2,5 | 1,1 | 1,4 | 39,0% | 23,1% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | RUN'N GUN | 11 | 41:25 | 120 | 10,9 | 7,8 | 3,5 | 2,0 | 1,4 | 42,4% | 12,5% | 85,7% |
| 1WBA3. Liga | TANDER LEGENDS SNDY | 3 | 2:42 | 5 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,3 | 50,0% | 50,0% | — |
| UNBA 502. Liga | RUN'N GUN | 11 | 43:51 | 133 | 12,1 | 10,5 | 3,7 | 1,4 | 1,5 | 46,1% | 27,3% | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 8 | 45:39 | 98 | 12,3 | 13,1 | 3,0 | 1,1 | 1,6 | 38,7% | 0,0% | 69,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | RUN'N GUN | 5 | 47:32 | 56 | 11,2 | 12,4 | 1,4 | 0,6 | 1,8 | 35,5% | 50,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






