Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 401 min | 36:27 |
| Punkty | 84 | 7,6 |
| Zbiórki | 77 | 7,0 |
| — w ataku | 20 | 1,8 |
| — w obronie | 57 | 5,2 |
| Asysty | 27 | 2,5 |
| Przechwyty | 12 | 1,1 |
| Bloki | 15 | 1,4 |
| Straty | 7 | 0,6 |
| Przewinienia | 19 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 146 | 13,3 |
- 39,0%FG39 z 100 z gry
- 23,1%3P3 z 13 za trzy
- 75,0%FT3 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 100 | 39,0% |
| Rzuty za dwa | 36 | 87 | 41,4% |
| Rzuty za trzy | 3 | 13 | 23,1% |
| Rzuty wolne | 3 | 4 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | Z75 : 41 | 32:43 | 10 | 6 | 3 | |
| 28 maj 2023 | P57 : 72 | 36:42 | 8 | 5 | 2 | |
| 21 maj 2023 | Z63 : 52 | 34:37 | 6 | 12 | 3 | |
| 23 kwi 2023 | P74 : 80 | 33:36 | 7 | 6 | 1 | |
| 16 kwi 2023 | Z78 : 64 | 35:55 | 4 | 7 | 4 | |
| 2 kwi 2023 | P55 : 57 | 39:30 | 6 | 7 | 5 | |
| 26 mar 2023 | Z66 : 37 | 43:02 | 9 | 10 | 1 | |
| 19 mar 2023 | P73 : 80 | 34:12 | 2 | 4 | 1 | |
| 12 mar 2023 | P56 : 59 | 44:36 | 12 | 10 | 2 | |
| 5 mar 2023 | Z83 : 51 | 30:33 | 14 | 3 | 1 | |
| 29 sty 2023 | Z84 : 54 | 35:27 | 6 | 7 | 4 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 60 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA2. Liga | RUN'N GUN | 10 | 38:34 | 91 | 9,1 | 7,9 | 4,3 | 1,2 | 1,6 | 46,5% | 27,3% | 88,0% |
| 2WBA2. Liga | RUN'N GUN | 11 | 36:27 | 84 | 7,6 | 7,0 | 2,5 | 1,1 | 1,4 | 39,0% | 23,1% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | RUN'N GUN | 11 | 41:25 | 120 | 10,9 | 7,8 | 3,5 | 2,0 | 1,4 | 42,4% | 12,5% | 85,7% |
| 1WBA3. Liga | TANDER LEGENDS SNDY | 3 | 2:42 | 5 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,3 | 50,0% | 50,0% | — |
| UNBA 502. Liga | RUN'N GUN | 11 | 43:51 | 133 | 12,1 | 10,5 | 3,7 | 1,4 | 1,5 | 46,1% | 27,3% | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 8 | 45:39 | 98 | 12,3 | 13,1 | 3,0 | 1,1 | 1,6 | 38,7% | 0,0% | 69,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | RUN'N GUN | 5 | 47:32 | 56 | 11,2 | 12,4 | 1,4 | 0,6 | 1,8 | 35,5% | 50,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






