BartekJablonowski
- 2024–2026
- 50 meczów
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 402pktw karierze
- 8,0pktna mecz
- 6,2zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1493 min | 29:52 |
| Punkty | 402 | 8,0 |
| Zbiórki | 309 | 6,2 |
| — w ataku | 114 | 2,3 |
| — w obronie | 195 | 3,9 |
| Asysty | 63 | 1,3 |
| Przechwyty | 40 | 0,8 |
| Bloki | 9 | 0,2 |
| Straty | 62 | 1,2 |
| Przewinienia | 84 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 74 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 516 | 10,3 |
- 44,1%FG167 z 379 z gry
- 16,0%3P4 z 25 za trzy
- 66,0%FT64 z 97 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 167 | 379 | 44,1% |
| Rzuty za dwa | 163 | 354 | 46,0% |
| Rzuty za trzy | 4 | 25 | 16,0% |
| Rzuty wolne | 64 | 97 | 66,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 9 | 33:43 | 87 | 9,7 | 6,8 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 48,2% | 0,0% | 87,5% |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 8 | 28:22 | 81 | 10,1 | 5,0 | 2,4 | 1,0 | 0,0 | 59,3% | 0,0% | 78,6% |
| 8WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 42:01 | 15 | 15,0 | 5,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 42,9% | 0,0% | 60,0% |
| 7WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 7 | 27:28 | 60 | 8,6 | 6,6 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 47,2% | 40,0% | 53,3% |
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 2 | 27:15 | 28 | 14,0 | 7,0 | 0,5 | 1,5 | 1,0 | 48,0% | 25,0% | 75,0% |
| 7WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 16:34 | 3 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 10 | 27:07 | 56 | 5,6 | 7,2 | 1,0 | 0,4 | 0,2 | 32,8% | 0,0% | 88,9% |
| 5WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 10 | 31:35 | 58 | 5,8 | 5,3 | 0,8 | 1,0 | 0,4 | 38,3% | 33,3% | 42,3% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 2 | 35:13 | 14 | 7,0 | 7,5 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | 23,8% | 0,0% | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






