BartekJablonowski
22DRUZYNA WYBUCH3. Liga · 6WBA
- 2024–2026
- 50 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 56pktw 10 meczach
- 5,6pktna mecz
- 7,2zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 271 min | 27:07 |
| Punkty | 56 | 5,6 |
| Zbiórki | 72 | 7,2 |
| — w ataku | 25 | 2,5 |
| — w obronie | 47 | 4,7 |
| Asysty | 10 | 1,0 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 7 | 0,7 |
| Przewinienia | 19 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 94 | 9,4 |
- 32,8%FG20 z 61 z gry
- 0,0%3P0 z 5 za trzy
- 88,9%FT16 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 61 | 32,8% |
| Rzuty za dwa | 20 | 56 | 35,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 5 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 16 | 18 | 88,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach DRUZYNA WYBUCH. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2025 | P60 : 62 | 29:55 | 11 | 9 | 1 | |
| 25 maj 2025 | P47 : 57 | 27:34 | 2 | 5 | 1 | |
| 18 maj 2025 | Z76 : 57 | 13:10 | 4 | 5 | 2 | |
| 11 maj 2025 | P70 : 96 | 37:16 | 2 | 5 | 3 | |
| 12 kwi 2025 | Z76 : 57 | 21:08 | 7 | 7 | 0 | |
| 5 kwi 2025 | P41 : 52 | 38:02 | 6 | 7 | 0 | |
| 15 mar 2025 | Z63 : 52 | 34:25 | 10 | 13 | 1 | |
| 8 mar 2025 | Z87 : 60 | 27:51 | 10 | 13 | 1 | |
| 1 mar 2025 | P71 : 73 | 14:10 | 0 | 3 | 1 | |
| 22 lut 2025 | Z65 : 62 | 27:40 | 4 | 5 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 50 meczów · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 9 | 33:43 | 87 | 9,7 | 6,8 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 48,2% | 0,0% | 87,5% |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 8 | 28:22 | 81 | 10,1 | 5,0 | 2,4 | 1,0 | 0,0 | 59,3% | 0,0% | 78,6% |
| 8WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 42:01 | 15 | 15,0 | 5,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 42,9% | 0,0% | 60,0% |
| 7WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 7 | 27:28 | 60 | 8,6 | 6,6 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 47,2% | 40,0% | 53,3% |
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 2 | 27:15 | 28 | 14,0 | 7,0 | 0,5 | 1,5 | 1,0 | 48,0% | 25,0% | 75,0% |
| 7WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 16:34 | 3 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 10 | 27:07 | 56 | 5,6 | 7,2 | 1,0 | 0,4 | 0,2 | 32,8% | 0,0% | 88,9% |
| 5WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 10 | 31:35 | 58 | 5,8 | 5,3 | 0,8 | 1,0 | 0,4 | 38,3% | 33,3% | 42,3% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 2 | 35:13 | 14 | 7,0 | 7,5 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | 23,8% | 0,0% | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






