
BartlomiejKietlinski
24BASKET WILNO3. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 49 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 4 drużyny
- 335pktw 13 meczach
- 25,8pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 415 min | 31:55 |
| Punkty | 335 | 25,8 |
| Zbiórki | 39 | 3,0 |
| — w ataku | 18 | 1,4 |
| — w obronie | 21 | 1,6 |
| Asysty | 36 | 2,8 |
| Przechwyty | 48 | 3,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 25 | 1,9 |
| Przewinienia | 28 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 79 | 6,1 |
| Ocena (EFF) | 244 | 18,8 |
- 42,6%FG120 z 282 z gry
- 27,1%3P32 z 118 za trzy
- 69,2%FT63 z 91 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 120 | 282 | 42,6% |
| Rzuty za dwa | 88 | 164 | 53,7% |
| Rzuty za trzy | 32 | 118 | 27,1% |
| Rzuty wolne | 63 | 91 | 69,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach BASKET WILNO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P81 : 88 | 49:19 | 34 | 9 | 3 | |
| 24 maj 2026 | P69 : 93 | 41:15 | 35 | 4 | 3 | |
| 17 maj 2026 | Z73 : 48 | 34:53 | 38 | 3 | 5 | |
| 9 maj 2026 | Z70 : 58 | 36:40 | 32 | 1 | 3 | |
| 25 kwi 2026 | Z74 : 60 | 9:35 | 11 | 0 | 1 | |
| 18 kwi 2026 | Z78 : 58 | 45:04 | 35 | 1 | 7 | |
| 11 kwi 2026 | Z67 : 59 | 17:49 | 14 | 0 | 2 | |
| 28 mar 2026 | P42 : 64 | 35:37 | 15 | 3 | 1 | |
| 21 mar 2026 | Z110 : 56 | 34:07 | 42 | 8 | 3 | |
| 14 mar 2026 | Z89 : 57 | 40:22 | 34 | 3 | 5 | |
| 7 mar 2026 | P56 : 67 | 33:15 | 18 | 3 | 2 | |
| 28 lut 2026 | Z56 : 54 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 lut 2026 | Z57 : 52 | 36:55 | 27 | 4 | 1 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 49 meczów · 6 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET WILNO | 3 | 7:19 | 15 | 5,0 | 1,7 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 31,8% | 9,1% | — |
| 8WBA3. Liga | BASKET WILNO | 13 | 31:55 | 335 | 25,8 | 3,0 | 2,8 | 3,7 | 0,1 | 42,6% | 27,1% | 69,2% |
| 8WBABaraże | BASKET WILNO | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA3. Liga | BASKET WILNO | 6 | 31:38 | 144 | 24,0 | 4,2 | 4,2 | 3,3 | 0,0 | 42,7% | 28,8% | 90,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 10 | 34:48 | 136 | 13,6 | 2,0 | 2,5 | 1,4 | 0,0 | 34,4% | 21,7% | 66,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 11 | 32:46 | 176 | 16,0 | 1,6 | 3,7 | 1,5 | 0,0 | 34,1% | 22,0% | 76,6% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 24:01 | 20 | 20,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 61,5% | 50,0% | — |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 4 | 23:03 | 42 | 10,5 | 1,3 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 30,2% | 32,4% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






