
BartlomiejKietlinski
2HUTNICZE WILKILiga Mistrzów · 5WBA
- 2024–2026
- 49 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 4 drużyny
- 176pktw 11 meczach
- 16,0pktna mecz
- 1,6zbna mecz
- 3,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 360 min | 32:46 |
| Punkty | 176 | 16,0 |
| Zbiórki | 18 | 1,6 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 15 | 1,4 |
| Asysty | 41 | 3,7 |
| Przechwyty | 17 | 1,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 37 | 3,4 |
| Przewinienia | 29 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 47 | 4,3 |
| Ocena (EFF) | 88 | 8,0 |
- 34,1%FG60 z 176 z gry
- 22,0%3P20 z 91 za trzy
- 76,6%FT36 z 47 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 60 | 176 | 34,1% |
| Rzuty za dwa | 40 | 85 | 47,1% |
| Rzuty za trzy | 20 | 91 | 22,0% |
| Rzuty wolne | 36 | 47 | 76,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P72 : 75 | 31:08 | 20 | 1 | 6 | |
| 22 gru 2024 | P78 : 85 | 46:32 | 32 | 2 | 5 | |
| 8 gru 2024 | P56 : 74 | 31:00 | 11 | 3 | 2 | |
| 1 gru 2024 | P61 : 74 | 25:16 | 0 | 1 | 1 | |
| 24 lis 2024 | Z72 : 66 | 39:12 | 27 | 2 | 5 | |
| 17 lis 2024 | Z68 : 66 | 41:17 | 17 | 2 | 1 | |
| 27 paź 2024 | P76 : 92 | 31:45 | 5 | 2 | 3 | |
| 20 paź 2024 | Z71 : 68 | 35:16 | 11 | 1 | 5 | |
| 13 paź 2024 | Z85 : 73 | 31:43 | 27 | 1 | 6 | |
| 6 paź 2024 | P91 : 129 | 23:56 | 26 | 2 | 3 | |
| 29 wrz 2024 | Z20 : 0 | 23:19 | 0 | 1 | 4 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 49 meczów · 6 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET WILNO | 3 | 7:19 | 15 | 5,0 | 1,7 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 31,8% | 9,1% | — |
| 8WBA3. Liga | BASKET WILNO | 13 | 31:55 | 335 | 25,8 | 3,0 | 2,8 | 3,7 | 0,1 | 42,6% | 27,1% | 69,2% |
| 8WBABaraże | BASKET WILNO | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA3. Liga | BASKET WILNO | 6 | 31:38 | 144 | 24,0 | 4,2 | 4,2 | 3,3 | 0,0 | 42,7% | 28,8% | 90,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 10 | 34:48 | 136 | 13,6 | 2,0 | 2,5 | 1,4 | 0,0 | 34,4% | 21,7% | 66,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 11 | 32:46 | 176 | 16,0 | 1,6 | 3,7 | 1,5 | 0,0 | 34,1% | 22,0% | 76,6% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 24:01 | 20 | 20,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 61,5% | 50,0% | — |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 4 | 23:03 | 42 | 10,5 | 1,3 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 30,2% | 32,4% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






