BartlomiejPolomski
0GKS TACHIMETR2. Liga · 4WBA
- 2024–2026
- 34 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 22pktw 8 meczach
- 2,8pktna mecz
- 4,5zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 182 min | 22:44 |
| Punkty | 22 | 2,8 |
| Zbiórki | 36 | 4,5 |
| — w ataku | 16 | 2,0 |
| — w obronie | 20 | 2,5 |
| Asysty | 6 | 0,8 |
| Przechwyty | 8 | 1,0 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 18 | 2,3 |
| Przewinienia | 21 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 32 | 4,0 |
- 31,3%FG10 z 32 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 32 | 31,3% |
| Rzuty za dwa | 10 | 29 | 34,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach GKS TACHIMETR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 maj 2024 | P46 : 75 | 24:37 | 6 | 4 | 0 | |
| 7 kwi 2024 | P59 : 89 | 34:10 | 4 | 6 | 1 | |
| 24 mar 2024 | P47 : 115 | 25:25 | 7 | 4 | 1 | |
| 17 mar 2024 | P55 : 75 | 17:03 | 2 | 5 | 1 | |
| 10 mar 2024 | P45 : 119 | 30:07 | 2 | 2 | 0 | |
| 2 mar 2024 | P48 : 87 | 8:25 | 0 | 0 | 1 | |
| 25 lut 2024 | P58 : 64 | 23:07 | 1 | 6 | 1 | |
| 18 lut 2024 | P63 : 70 | 19:01 | 0 | 9 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 34 mecze · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM TWO | 1 | 10:22 | 2 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 10 | 18:34 | 37 | 3,7 | 4,2 | 0,7 | 0,7 | 0,3 | 48,5% | — | 45,5% |
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 11 | 17:33 | 17 | 1,5 | 3,0 | 0,6 | 0,3 | 0,3 | 35,0% | — | 25,0% |
| 6WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 4 | 19:13 | 11 | 2,8 | 3,5 | 0,5 | 0,8 | 0,3 | 41,7% | 0,0% | 25,0% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 8 | 22:44 | 22 | 2,8 | 4,5 | 0,8 | 1,0 | 0,3 | 31,3% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






