BartlomiejSkoczny
15HOMIES
- 2020–2024
- 32 mecze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 133pktw karierze
- 4,2pktna mecz
- 3,2zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 646 min | 20:12 |
| Punkty | 133 | 4,2 |
| Zbiórki | 103 | 3,2 |
| — w ataku | 28 | 0,9 |
| — w obronie | 75 | 2,3 |
| Asysty | 32 | 1,0 |
| Przechwyty | 18 | 0,6 |
| Bloki | 11 | 0,3 |
| Straty | 25 | 0,8 |
| Przewinienia | 48 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 41 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 178 | 5,6 |
- 37,9%FG47 z 124 z gry
- 18,9%3P7 z 37 za trzy
- 65,3%FT32 z 49 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 47 | 124 | 37,9% |
| Rzuty za dwa | 40 | 87 | 46,0% |
| Rzuty za trzy | 7 | 37 | 18,9% |
| Rzuty wolne | 32 | 49 | 65,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 5 | 20:45 | 22 | 4,4 | 3,6 | 0,6 | 0,4 | 0,8 | 47,4% | 25,0% | 60,0% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 7 | 18:31 | 47 | 6,7 | 3,1 | 1,4 | 0,7 | 0,1 | 48,4% | 33,3% | 63,6% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 10 | 29:15 | 47 | 4,7 | 4,8 | 1,4 | 0,7 | 0,6 | 35,6% | 14,3% | 76,5% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 20:50 | 3 | 1,5 | 4,0 | 0,5 | 1,5 | 0,0 | 12,5% | 0,0% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 5 | 15:47 | 14 | 2,8 | 1,4 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 28,6% | 14,3% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






