Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 292 min | 29:15 |
| Punkty | 47 | 4,7 |
| Zbiórki | 48 | 4,8 |
| — w ataku | 9 | 0,9 |
| — w obronie | 39 | 3,9 |
| Asysty | 14 | 1,4 |
| Przechwyty | 7 | 0,7 |
| Bloki | 6 | 0,6 |
| Straty | 10 | 1,0 |
| Przewinienia | 23 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 79 | 7,9 |
- 35,6%FG16 z 45 z gry
- 14,3%3P2 z 14 za trzy
- 76,5%FT13 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 45 | 35,6% |
| Rzuty za dwa | 14 | 31 | 45,2% |
| Rzuty za trzy | 2 | 14 | 14,3% |
| Rzuty wolne | 13 | 17 | 76,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach HOMIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 gru 2023 | P55 : 59 | 42:21 | 5 | 7 | 2 | |
| 25 lis 2023 | Z60 : 48 | 39:47 | 6 | 5 | 1 | |
| 19 lis 2023 | Z112 : 58 | 22:01 | 2 | 5 | 0 | |
| 12 lis 2023 | Z85 : 50 | 22:31 | 4 | 8 | 1 | |
| 28 paź 2023 | Z71 : 64 | 23:18 | 5 | 2 | 3 | |
| 21 paź 2023 | Z84 : 75 | 18:58 | 4 | 5 | 1 | |
| 14 paź 2023 | Z58 : 54 | 29:06 | 8 | 2 | 2 | |
| 8 paź 2023 | P58 : 66 | 32:58 | 3 | 3 | 2 | |
| 30 wrz 2023 | P55 : 57 | 26:23 | 3 | 5 | 1 | |
| 24 wrz 2023 | P58 : 61 | 35:04 | 7 | 6 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2024 · 32 mecze · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 5 | 20:45 | 22 | 4,4 | 3,6 | 0,6 | 0,4 | 0,8 | 47,4% | 25,0% | 60,0% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 7 | 18:31 | 47 | 6,7 | 3,1 | 1,4 | 0,7 | 0,1 | 48,4% | 33,3% | 63,6% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 10 | 29:15 | 47 | 4,7 | 4,8 | 1,4 | 0,7 | 0,6 | 35,6% | 14,3% | 76,5% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 20:50 | 3 | 1,5 | 4,0 | 0,5 | 1,5 | 0,0 | 12,5% | 0,0% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 5 | 15:47 | 14 | 2,8 | 1,4 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 28,6% | 14,3% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






