Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 353 min | 32:06 |
| Punkty | 61 | 5,5 |
| Zbiórki | 34 | 3,1 |
| — w ataku | 5 | 0,5 |
| — w obronie | 29 | 2,6 |
| Asysty | 25 | 2,3 |
| Przechwyty | 5 | 0,5 |
| Bloki | 5 | 0,5 |
| Straty | 11 | 1,0 |
| Przewinienia | 11 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 91 | 8,3 |
- 51,2%FG22 z 43 z gry
- 42,9%3P9 z 21 za trzy
- 53,3%FT8 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 43 | 51,2% |
| Rzuty za dwa | 13 | 22 | 59,1% |
| Rzuty za trzy | 9 | 21 | 42,9% |
| Rzuty wolne | 8 | 15 | 53,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | Z82 : 78 | 48:00 | 6 | 7 | 4 | |
| 15 sty 2023 | P71 : 71 | 32:22 | 3 | 4 | 2 | |
| 18 gru 2022 | Z73 : 57 | 27:33 | 5 | 2 | 1 | |
| 11 gru 2022 | P73 : 78 | 41:45 | 0 | 3 | 6 | |
| 4 gru 2022 | Z63 : 60 | 30:51 | 5 | 4 | 0 | |
| 27 lis 2022 | Z78 : 70 | 41:52 | 10 | 4 | 2 | |
| 20 lis 2022 | P83 : 96 | 48:00 | 13 | 4 | 7 | |
| 6 lis 2022 | P64 : 66 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 paź 2022 | Z52 : 38 | 33:45 | 7 | 0 | 1 | |
| 9 paź 2022 | Z79 : 60 | 24:48 | 6 | 3 | 1 | |
| 2 paź 2022 | P79 : 84 | 24:06 | 6 | 3 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 89 meczów · 9 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | MJSWISH TEAM | 2 | 13:17 | 2 | 1,0 | 0,5 | 1,0 | 1,0 | 0,5 | — | — | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 2 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 5 | 42:54 | 30 | 6,0 | 5,0 | 3,0 | 0,4 | 0,4 | 38,7% | 28,6% | 100,0% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 1 | 27:34 | 2 | 2,0 | 7,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 25,0% | — | 0,0% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 10 | 31:18 | 25 | 2,5 | 2,5 | 1,9 | 0,3 | 0,2 | 37,5% | 33,3% | 66,7% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 2 | 38:39 | 15 | 7,5 | 3,0 | 4,5 | 0,0 | 1,0 | 41,7% | 40,0% | 50,0% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 13 | 36:45 | 42 | 3,2 | 3,3 | 2,5 | 0,4 | 0,2 | 31,1% | 25,0% | 75,0% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 11 | 29:23 | 31 | 2,8 | 2,3 | 2,1 | 1,3 | 0,2 | 37,9% | 16,7% | 80,0% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 3 | 29:44 | 15 | 5,0 | 4,3 | 1,7 | 0,7 | 0,0 | 85,7% | 100,0% | 66,7% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 11 | 32:06 | 61 | 5,5 | 3,1 | 2,3 | 0,5 | 0,5 | 51,2% | 42,9% | 53,3% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 36:40 | 37 | 4,6 | 3,5 | 3,8 | 1,4 | 0,0 | 43,3% | 14,3% | 90,9% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 6 | 20:49 | 17 | 2,8 | 2,8 | 1,5 | 0,3 | 0,0 | 37,5% | 28,6% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 11 | 44:21 | 65 | 5,9 | 4,2 | 2,0 | 0,9 | 0,1 | 37,3% | 19,4% | 42,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 4 | 35:14 | 28 | 7,0 | 4,0 | 2,5 | 0,5 | 0,3 | 55,0% | 42,9% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






