Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 171 min | 34:14 |
| Punkty | 45 | 9,0 |
| Zbiórki | 19 | 3,8 |
| — w ataku | 3 | 0,6 |
| — w obronie | 16 | 3,2 |
| Asysty | 19 | 3,8 |
| Przechwyty | 2 | 0,4 |
| Bloki | 2 | 0,4 |
| Straty | 17 | 3,4 |
| Przewinienia | 10 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 42 | 8,4 |
- 35,3%FG12 z 34 z gry
- 30,0%3P6 z 20 za trzy
- 71,4%FT15 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 12 | 34 | 35,3% |
| Rzuty za dwa | 6 | 14 | 42,9% |
| Rzuty za trzy | 6 | 20 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 15 | 21 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 maj 2024 | P63 : 91 | 44:17 | 12 | 6 | 6 | |
| 19 maj 2024 | Z78 : 68 | 47:52 | 17 | 3 | 7 | |
| 12 maj 2024 | Z80 : 71 | 33:52 | 8 | 6 | 2 | |
| 21 kwi 2024 | P64 : 80 | 22:28 | 3 | 3 | 1 | |
| 14 kwi 2024 | P85 : 95 | 22:43 | 5 | 1 | 3 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 28 meczów · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 4 | 41:46 | 58 | 14,5 | 4,5 | 2,3 | 1,5 | 0,0 | 48,6% | 39,1% | 93,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 6 | 35:24 | 62 | 10,3 | 3,3 | 5,3 | 0,5 | 0,3 | 45,0% | 26,1% | 90,9% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 4 | 30:54 | 13 | 3,3 | 4,3 | 3,5 | 1,5 | 0,3 | 25,0% | 27,3% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 5 | 34:14 | 45 | 9,0 | 3,8 | 3,8 | 0,4 | 0,4 | 35,3% | 30,0% | 71,4% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 6 | 33:44 | 50 | 8,3 | 3,7 | 5,0 | 1,2 | 0,5 | 42,4% | 31,6% | 88,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 3 | 47:53 | 60 | 20,0 | 5,0 | 3,7 | 1,7 | 0,7 | 47,7% | 33,3% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






