BartoszKietlinski
3POLSKA KLUB SPORTOWYLiga Mistrzów · 8WBA
- 2025–2026
- 22 mecze w karierze
- 2 sezony
- 1 drużyna
- 148pktw 11 meczach
- 13,5pktna mecz
- 2,2zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 356 min | 32:23 |
| Punkty | 148 | 13,5 |
| Zbiórki | 24 | 2,2 |
| — w ataku | 8 | 0,7 |
| — w obronie | 16 | 1,5 |
| Asysty | 14 | 1,3 |
| Przechwyty | 17 | 1,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 21 | 1,9 |
| Przewinienia | 25 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 38 | 3,5 |
| Ocena (EFF) | 97 | 8,8 |
- 36,9%FG48 z 130 z gry
- 28,6%3P18 z 63 za trzy
- 91,9%FT34 z 37 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 48 | 130 | 36,9% |
| Rzuty za dwa | 30 | 67 | 44,8% |
| Rzuty za trzy | 18 | 63 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 34 | 37 | 91,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach POLSKA KLUB SPORTOWY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | P79 : 90 | 48:00 | 29 | 1 | 4 | |
| 26 kwi 2026 | P90 : 117 | 44:25 | 40 | 8 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | P74 : 78 | 9:13 | 3 | 0 | 0 | |
| 12 kwi 2026 | P56 : 94 | 44:01 | 12 | 3 | 2 | |
| 29 mar 2026 | P69 : 80 | 43:34 | 20 | 3 | 2 | |
| 22 mar 2026 | P60 : 69 | 33:23 | 9 | 1 | 1 | |
| 15 mar 2026 | P75 : 94 | 31:04 | 10 | 3 | 0 | |
| 8 mar 2026 | P60 : 84 | 32:27 | 3 | 2 | 1 | |
| 1 mar 2026 | Z67 : 59 | 15:07 | 3 | 1 | 0 | |
| 21 lut 2026 | P58 : 69 | 20:43 | 12 | 1 | 0 | |
| 15 lut 2026 | Z69 : 64 | 34:17 | 7 | 1 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 22 mecze · 2 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 11 | 32:23 | 148 | 13,5 | 2,2 | 1,3 | 1,5 | 0,0 | 36,9% | 28,6% | 91,9% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 34:06 | 139 | 13,9 | 3,0 | 2,2 | 1,5 | 0,0 | 37,6% | 25,0% | 79,6% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 36:13 | 22 | 22,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 42,9% | 87,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






