BartoszSirijatowicz
8WARSAW RAPTORS1. Liga · 7WBA
- 2024–2026
- 41 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 58pktw 11 meczach
- 5,3pktna mecz
- 3,2zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 321 min | 29:13 |
| Punkty | 58 | 5,3 |
| Zbiórki | 35 | 3,2 |
| — w ataku | 11 | 1,0 |
| — w obronie | 24 | 2,2 |
| Asysty | 14 | 1,3 |
| Przechwyty | 6 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 15 | 1,4 |
| Przewinienia | 16 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 45 | 4,1 |
- 30,4%FG21 z 69 z gry
- 20,9%3P9 z 43 za trzy
- 58,3%FT7 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 69 | 30,4% |
| Rzuty za dwa | 12 | 26 | 46,2% |
| Rzuty za trzy | 9 | 43 | 20,9% |
| Rzuty wolne | 7 | 12 | 58,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach WARSAW RAPTORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P74 : 85 | 37:13 | 10 | 5 | 1 | |
| 14 gru 2025 | Z49 : 44 | 20:16 | 0 | 3 | 0 | |
| 29 lis 2025 | P66 : 78 | 39:06 | 5 | 1 | 1 | |
| 22 lis 2025 | Z69 : 59 | 44:28 | 10 | 8 | 3 | |
| 15 lis 2025 | P42 : 66 | 27:13 | 7 | 2 | 1 | |
| 26 paź 2025 | P40 : 52 | 27:45 | 0 | 3 | 1 | |
| 18 paź 2025 | P45 : 50 | 24:51 | 2 | 4 | 2 | |
| 12 paź 2025 | P46 : 68 | 23:43 | 2 | 1 | 0 | |
| 4 paź 2025 | Z85 : 62 | 21:18 | 8 | 1 | 0 | |
| 27 wrz 2025 | Z57 : 43 | 36:47 | 9 | 6 | 3 | |
| 21 wrz 2025 | Z56 : 41 | 18:43 | 5 | 1 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 41 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 10 | 27:34 | 74 | 7,4 | 3,3 | 1,1 | 0,6 | 0,0 | 35,9% | 28,9% | 41,7% |
| 8WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 35:01 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 7WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 11 | 29:13 | 58 | 5,3 | 3,2 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 30,4% | 20,9% | 58,3% |
| 6WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 8 | 28:40 | 51 | 6,4 | 3,4 | 0,8 | 0,9 | 0,0 | 29,3% | 11,5% | 82,4% |
| 6WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 37:01 | 7 | 7,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 22,2% | 33,3% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | WARSAW RAPTORS | 10 | 18:25 | 52 | 5,2 | 2,9 | 0,8 | 1,1 | 0,0 | 41,5% | 21,1% | 70,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






