Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 400 min | 33:18 |
| Punkty | 131 | 10,9 |
| Zbiórki | 33 | 2,8 |
| — w ataku | 8 | 0,7 |
| — w obronie | 25 | 2,1 |
| Asysty | 39 | 3,3 |
| Przechwyty | 11 | 0,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 26 | 2,2 |
| Przewinienia | 20 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 38 | 3,2 |
| Ocena (EFF) | 107 | 8,9 |
- 38,3%FG46 z 120 z gry
- 29,5%3P13 z 44 za trzy
- 78,8%FT26 z 33 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 46 | 120 | 38,3% |
| Rzuty za dwa | 33 | 76 | 43,4% |
| Rzuty za trzy | 13 | 44 | 29,5% |
| Rzuty wolne | 26 | 33 | 78,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 maj 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 maj 2023 | P52 : 70 | 37:04 | 10 | 0 | 3 | |
| 14 maj 2023 | P63 : 91 | 48:00 | 18 | 4 | 3 | |
| 23 kwi 2023 | Z85 : 46 | 34:32 | 14 | 2 | 9 | |
| 16 kwi 2023 | Z67 : 49 | 48:00 | 18 | 4 | 5 | |
| 26 mar 2023 | P51 : 67 | 32:23 | 12 | 2 | 1 | |
| 19 mar 2023 | Z74 : 60 | 41:55 | 17 | 1 | 6 | |
| 12 mar 2023 | P51 : 71 | 44:27 | 11 | 6 | 3 | |
| 5 mar 2023 | Z68 : 60 | 40:12 | 12 | 4 | 4 | |
| 5 lut 2023 | P56 : 67 | 35:02 | 8 | 2 | 0 | |
| 29 sty 2023 | Z64 : 46 | 37:55 | 11 | 8 | 5 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 23 mecze · 3 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 3 | 20:11 | 17 | 5,7 | 2,7 | 1,7 | 0,7 | 0,0 | 33,3% | 14,3% | 85,7% |
| 2WBA1. Liga | NTL | 12 | 33:18 | 131 | 10,9 | 2,8 | 3,3 | 0,9 | 0,0 | 38,3% | 29,5% | 78,8% |
| 1WBA1. Liga | NTL | 8 | 31:35 | 104 | 13,0 | 3,1 | 4,1 | 0,5 | 0,0 | 48,8% | 41,9% | 81,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






