BartoszTrojgo
- 2024–2026
- 47 meczów
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 627pktw karierze
- 13,3pktna mecz
- 7,0zbna mecz
- 2,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1750 min | 37:14 |
| Punkty | 627 | 13,3 |
| Zbiórki | 328 | 7,0 |
| — w ataku | 92 | 2,0 |
| — w obronie | 236 | 5,0 |
| Asysty | 136 | 2,9 |
| Przechwyty | 63 | 1,3 |
| Bloki | 2 | 0,0 |
| Straty | 118 | 2,5 |
| Przewinienia | 97 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 131 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 572 | 12,2 |
- 35,7%FG233 z 653 z gry
- 26,1%3P74 z 284 za trzy
- 65,4%FT87 z 133 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 233 | 653 | 35,7% |
| Rzuty za dwa | 159 | 369 | 43,1% |
| Rzuty za trzy | 74 | 284 | 26,1% |
| Rzuty wolne | 87 | 133 | 65,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 3 | 33:38 | 27 | 9,0 | 3,7 | 1,3 | 1,3 | 0,3 | 34,6% | 30,0% | 60,0% |
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 3 | 37:49 | 39 | 13,0 | 8,0 | 2,0 | 0,7 | 0,0 | 44,1% | 45,5% | 40,0% |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 13 | 33:05 | 137 | 10,5 | 7,1 | 4,5 | 1,1 | 0,0 | 36,3% | 18,9% | 76,3% |
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 11 | 39:32 | 178 | 16,2 | 7,6 | 2,9 | 1,6 | 0,1 | 41,9% | 30,5% | 72,2% |
| 6WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 8 | 38:28 | 93 | 11,6 | 5,0 | 2,1 | 1,5 | 0,0 | 31,5% | 22,0% | 60,0% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 9 | 40:21 | 153 | 17,0 | 8,6 | 2,0 | 1,4 | 0,0 | 31,0% | 26,7% | 52,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






