BartoszTrojgo
24YOUNG OLD TEAM ONE3. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 47 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 137pktw 13 meczach
- 10,5pktna mecz
- 7,1zbna mecz
- 4,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 430 min | 33:05 |
| Punkty | 137 | 10,5 |
| Zbiórki | 92 | 7,1 |
| — w ataku | 26 | 2,0 |
| — w obronie | 66 | 5,1 |
| Asysty | 59 | 4,5 |
| Przechwyty | 14 | 1,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 26 | 2,0 |
| Przewinienia | 36 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 34 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 181 | 13,9 |
- 36,3%FG49 z 135 z gry
- 18,9%3P10 z 53 za trzy
- 76,3%FT29 z 38 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 49 | 135 | 36,3% |
| Rzuty za dwa | 39 | 82 | 47,6% |
| Rzuty za trzy | 10 | 53 | 18,9% |
| Rzuty wolne | 29 | 38 | 76,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach YOUNG OLD TEAM ONE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z65 : 62 | 31:00 | 16 | 4 | 2 | |
| 24 maj 2026 | Z93 : 69 | 36:17 | 2 | 5 | 3 | |
| 17 maj 2026 | Z81 : 60 | 31:37 | 7 | 5 | 3 | |
| 10 maj 2026 | Z74 : 62 | 30:16 | 2 | 9 | 2 | |
| 25 kwi 2026 | P60 : 74 | 41:22 | 13 | 9 | 3 | |
| 19 kwi 2026 | P72 : 86 | 43:42 | 11 | 5 | 9 | |
| 12 kwi 2026 | Z110 : 52 | 24:08 | 15 | 5 | 9 | |
| 22 mar 2026 | Z108 : 28 | 35:13 | 16 | 9 | 11 | |
| 15 mar 2026 | P65 : 71 | 39:12 | 13 | 15 | 4 | |
| 8 mar 2026 | Z55 : 49 | 30:53 | 8 | 5 | 2 | |
| 1 mar 2026 | P68 : 77 | 27:46 | 10 | 8 | 3 | |
| 21 lut 2026 | Z77 : 65 | 20:41 | 10 | 6 | 5 | |
| 15 lut 2026 | Z76 : 73 | 37:52 | 14 | 7 | 3 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 47 meczów · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 3 | 33:38 | 27 | 9,0 | 3,7 | 1,3 | 1,3 | 0,3 | 34,6% | 30,0% | 60,0% |
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 3 | 37:49 | 39 | 13,0 | 8,0 | 2,0 | 0,7 | 0,0 | 44,1% | 45,5% | 40,0% |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 13 | 33:05 | 137 | 10,5 | 7,1 | 4,5 | 1,1 | 0,0 | 36,3% | 18,9% | 76,3% |
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 11 | 39:32 | 178 | 16,2 | 7,6 | 2,9 | 1,6 | 0,1 | 41,9% | 30,5% | 72,2% |
| 6WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 8 | 38:28 | 93 | 11,6 | 5,0 | 2,1 | 1,5 | 0,0 | 31,5% | 22,0% | 60,0% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 9 | 40:21 | 153 | 17,0 | 8,6 | 2,0 | 1,4 | 0,0 | 31,0% | 26,7% | 52,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






