BenedyktMydlowski
21PUMY BETONU1. Liga · 7WBA
- 2024–2025
- 44 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 257pktw 12 meczach
- 21,4pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 492 min | 41:01 |
| Punkty | 257 | 21,4 |
| Zbiórki | 60 | 5,0 |
| — w ataku | 10 | 0,8 |
| — w obronie | 50 | 4,2 |
| Asysty | 28 | 2,3 |
| Przechwyty | 16 | 1,3 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 30 | 2,5 |
| Przewinienia | 16 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 72 | 6,0 |
| Ocena (EFF) | 200 | 16,7 |
- 40,3%FG81 z 201 z gry
- 22,2%3P14 z 63 za trzy
- 87,1%FT81 z 93 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 81 | 201 | 40,3% |
| Rzuty za dwa | 67 | 138 | 48,6% |
| Rzuty za trzy | 14 | 63 | 22,2% |
| Rzuty wolne | 81 | 93 | 87,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach PUMY BETONU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 gru 2025 | P39 : 69 | 43:36 | 14 | 10 | 0 | |
| 7 gru 2025 | Z63 : 57 | 36:43 | 24 | 3 | 2 | |
| 30 lis 2025 | Z68 : 51 | 36:16 | 16 | 3 | 1 | |
| 23 lis 2025 | P56 : 68 | 48:00 | 20 | 7 | 4 | |
| 16 lis 2025 | Z56 : 42 | 41:25 | 18 | 5 | 2 | |
| 9 lis 2025 | P59 : 72 | 48:00 | 34 | 8 | 1 | |
| 26 paź 2025 | P59 : 81 | 43:55 | 25 | 6 | 2 | |
| 19 paź 2025 | Z65 : 46 | 37:49 | 20 | 4 | 3 | |
| 12 paź 2025 | P54 : 55 | 37:28 | 22 | 2 | 4 | |
| 5 paź 2025 | P63 : 64 | 38:53 | 24 | 3 | 4 | |
| 28 wrz 2025 | P43 : 79 | 41:04 | 18 | 3 | 0 | |
| 21 wrz 2025 | Z73 : 65 | 38:58 | 22 | 6 | 5 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2025 · 44 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | PUMY BETONU | 12 | 41:01 | 257 | 21,4 | 5,0 | 2,3 | 1,3 | 0,1 | 40,3% | 22,2% | 87,1% |
| 6WBA2. Liga | PUMY BETONU | 12 | 44:21 | 253 | 21,1 | 4,7 | 2,7 | 1,3 | 0,1 | 40,2% | 26,5% | 77,9% |
| 5WBA2. Liga | PUMY BETONU | 8 | 44:24 | 176 | 22,0 | 6,1 | 3,0 | 1,5 | 0,0 | 40,1% | 39,1% | 67,3% |
| 4WBA3. Liga | PUMY BETONU | 12 | 43:15 | 270 | 22,5 | 6,0 | 4,7 | 1,0 | 0,2 | 40,1% | 26,7% | 66,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






