BenedyktMydlowski
21PUMY BETONU1. Liga · 7WBA
- 2024–2025
- 44 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 257pktw 12 meczach
- 21,4pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 2,3astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 53,1%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,1%
- 43,8%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,3%
- 31,3%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,6%
Średnia ligi to średnia z 139 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (7WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 34najwięcej punktówz WARSAW RAPTORS, 9 lis 2025
- 10najwięcej zbiórekz POST PRIME, 14 gru 2025
- 5najwięcej asystz DACHMUR, 21 wrz 2025
- 26najlepszy mecz (EFF)34 pkt, 8 zb, 1 as — z WARSAW RAPTORS, 9 lis 2025
- 1212 meczów z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 88 meczów z 20+ pktz 12 rozegranych
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2024–2025 · 44 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1899 min | 43:09 |
| Punkty | 956 | 21,7 |
| Zbiórki | 237 | 5,4 |
| — w ataku | 39 | 0,9 |
| — w obronie | 198 | 4,5 |
| Asysty | 140 | 3,2 |
| Przechwyty | 55 | 1,3 |
| Bloki | 4 | 0,1 |
| Straty | 163 | 3,7 |
| Przewinienia | 63 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 267 | 6,1 |
| Ocena (EFF) | 675 | 15,3 |
- 40,2%FG317 z 789 z gry
- 28,6%3P73 z 255 za trzy
- 75,2%FT249 z 331 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 317 | 789 | 40,2% |
| Rzuty za dwa | 244 | 534 | 45,7% |
| Rzuty za trzy | 73 | 255 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 249 | 331 | 75,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów5 razy · ostatnio z WARSAW RAPTORS, 9 lis 2025
- Mecz 7+ asyst4 razy · ostatnio z SOFTSWISS BASKETBALL, 21 kwi 2024
- Mecz 5+ przechwytówz WOLVES, 15 gru 2024
- Mecz 4+ trójki5 razy · ostatnio z WOLVES, 25 maj 2025
- Double-double5 razy · ostatnio z POST PRIME, 14 gru 2025
- 500 punktówpunktów w karierze: 956
- 25 meczówrozegranych meczów: 44
- 3 sezony w lidzesezonów w WBA: 4
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
WOLVES25 maj 202534pkt9zb5as38eff
TARGOWEK WARRIORS17 mar 202440pkt4zb3as26eff
WARSAW RAPTORS9 lis 202534pkt8zb1as26eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






