BratPeric
7TEAM EUROPE2. Liga · 8WBA
- 2025–2026
- 32 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 116pktw 9 meczach
- 12,9pktna mecz
- 10,7zbna mecz
- 3,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 346 min | 38:25 |
| Punkty | 116 | 12,9 |
| Zbiórki | 96 | 10,7 |
| — w ataku | 28 | 3,1 |
| — w obronie | 68 | 7,6 |
| Asysty | 27 | 3,0 |
| Przechwyty | 13 | 1,4 |
| Bloki | 5 | 0,6 |
| Straty | 16 | 1,8 |
| Przewinienia | 16 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 35 | 3,9 |
| Ocena (EFF) | 180 | 20,0 |
- 47,1%FG40 z 85 z gry
- 31,3%3P10 z 32 za trzy
- 61,9%FT26 z 42 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 40 | 85 | 47,1% |
| Rzuty za dwa | 30 | 53 | 56,6% |
| Rzuty za trzy | 10 | 32 | 31,3% |
| Rzuty wolne | 26 | 42 | 61,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 maj 2026 | P57 : 68 | 42:28 | 13 | 8 | 3 | |
| 10 maj 2026 | Z67 : 53 | 44:43 | 8 | 11 | 4 | |
| 26 kwi 2026 | Z81 : 76 | 33:28 | 25 | 9 | 1 | |
| 18 kwi 2026 | P50 : 59 | 34:00 | 12 | 4 | 1 | |
| 11 kwi 2026 | Z56 : 51 | 25:37 | 7 | 9 | 1 | |
| 14 mar 2026 | Z64 : 63 | 44:04 | 11 | 14 | 3 | |
| 28 lut 2026 | Z73 : 60 | 45:17 | 12 | 17 | 9 | |
| 21 lut 2026 | Z71 : 45 | 38:22 | 11 | 8 | 4 | |
| 14 lut 2026 | P63 : 66 | 37:42 | 17 | 16 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 32 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 4 | 39:24 | 66 | 16,5 | 9,0 | 2,3 | 1,8 | 0,8 | 47,1% | 50,0% | 68,8% |
| 8WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 38:25 | 116 | 12,9 | 10,7 | 3,0 | 1,4 | 0,6 | 47,1% | 31,3% | 61,9% |
| 7WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 32:44 | 75 | 8,3 | 6,1 | 2,3 | 1,6 | 0,2 | 46,6% | 20,0% | 51,6% |
| 7WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 26:48 | 8 | 8,0 | 8,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 37,5% | 50,0% | — |
| 6WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 25:19 | 50 | 6,3 | 5,1 | 2,5 | 1,1 | 0,1 | 52,4% | 0,0% | 46,2% |
| 6WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 36:43 | 10 | 10,0 | 6,0 | 0,0 | 4,0 | 1,0 | 33,3% | 0,0% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






