CaglarCaliskan
- 2023–2026
- 31 meczów
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 492pktw karierze
- 15,9pktna mecz
- 3,2zbna mecz
- 3,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 955 min | 30:49 |
| Punkty | 492 | 15,9 |
| Zbiórki | 100 | 3,2 |
| — w ataku | 26 | 0,8 |
| — w obronie | 74 | 2,4 |
| Asysty | 106 | 3,4 |
| Przechwyty | 36 | 1,2 |
| Bloki | 5 | 0,2 |
| Straty | 75 | 2,4 |
| Przewinienia | 43 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 122 | 3,9 |
| Ocena (EFF) | 426 | 13,7 |
- 45,0%FG163 z 362 z gry
- 35,1%3P67 z 191 za trzy
- 71,7%FT99 z 138 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 163 | 362 | 45,0% |
| Rzuty za dwa | 96 | 171 | 56,1% |
| Rzuty za trzy | 67 | 191 | 35,1% |
| Rzuty wolne | 99 | 138 | 71,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 33:30 | 142 | 20,3 | 4,3 | 3,3 | 1,3 | 0,3 | 46,7% | 34,0% | 73,1% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 8 | 24:48 | 115 | 14,4 | 2,8 | 3,9 | 1,4 | 0,1 | 45,5% | 41,3% | 69,6% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 8 | 34:23 | 120 | 15,0 | 2,5 | 3,5 | 1,1 | 0,0 | 44,1% | 32,6% | 72,7% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 6 | 41:14 | 115 | 19,2 | 4,7 | 4,0 | 1,2 | 0,3 | 43,8% | 32,7% | 70,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






