CaglarCaliskan
4FOR THE WIN2. Liga · 6WBA
- 2023–2026
- 31 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 115pktw 8 meczach
- 14,4pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 3,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 198 min | 24:48 |
| Punkty | 115 | 14,4 |
| Zbiórki | 22 | 2,8 |
| — w ataku | 6 | 0,8 |
| — w obronie | 16 | 2,0 |
| Asysty | 31 | 3,9 |
| Przechwyty | 11 | 1,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 22 | 2,8 |
| Przewinienia | 10 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 103 | 12,9 |
- 45,5%FG40 z 88 z gry
- 41,3%3P19 z 46 za trzy
- 69,6%FT16 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 40 | 88 | 45,5% |
| Rzuty za dwa | 21 | 42 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 19 | 46 | 41,3% |
| Rzuty wolne | 16 | 23 | 69,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 cze 2025 | P65 : 71 | 28:28 | 12 | 2 | 6 | |
| 18 maj 2025 | Z79 : 70 | 23:04 | 9 | 4 | 6 | |
| 10 maj 2025 | Z78 : 71 | 22:13 | 12 | 3 | 0 | |
| 5 kwi 2025 | Z81 : 75 | 36:38 | 17 | 3 | 9 | |
| 22 mar 2025 | P62 : 80 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 mar 2025 | Z90 : 54 | 23:08 | 14 | 3 | 6 | |
| 1 mar 2025 | Z80 : 70 | 34:43 | 32 | 5 | 1 | |
| 22 lut 2025 | Z58 : 49 | 30:06 | 19 | 2 | 3 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 31 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 33:30 | 142 | 20,3 | 4,3 | 3,3 | 1,3 | 0,3 | 46,7% | 34,0% | 73,1% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 8 | 24:48 | 115 | 14,4 | 2,8 | 3,9 | 1,4 | 0,1 | 45,5% | 41,3% | 69,6% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 8 | 34:23 | 120 | 15,0 | 2,5 | 3,5 | 1,1 | 0,0 | 44,1% | 32,6% | 72,7% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 6 | 41:14 | 115 | 19,2 | 4,7 | 4,0 | 1,2 | 0,3 | 43,8% | 32,7% | 70,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






