ClementLe Jean
49HUTNICZE WILKILiga Mistrzów · 7WBA
- 2023–2026
- 55 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 3 drużyny
- 14pktw 4 meczach
- 3,5pktna mecz
- 6,3zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 124 min | 31:06 |
| Punkty | 14 | 3,5 |
| Zbiórki | 25 | 6,3 |
| — w ataku | 5 | 1,3 |
| — w obronie | 20 | 5,0 |
| Asysty | 6 | 1,5 |
| Przechwyty | 2 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 4 | 1,0 |
| Przewinienia | 9 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 25 | 6,3 |
- 25,0%FG6 z 24 z gry
- 15,4%3P2 z 13 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 24 | 25,0% |
| Rzuty za dwa | 4 | 11 | 36,4% |
| Rzuty za trzy | 2 | 13 | 15,4% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2023–2026 · 55 meczów · 7 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 31:34 | 124 | 10,3 | 5,0 | 1,4 | 0,8 | 0,1 | 44,8% | 37,0% | 74,4% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 42:55 | 9 | 9,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 30,0% | 42,9% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 4 | 31:06 | 14 | 3,5 | 6,3 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 25,0% | 15,4% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 8 | 26:57 | 75 | 9,4 | 3,9 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 39,3% | 35,1% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 10 | 29:48 | 51 | 5,1 | 4,9 | 1,0 | 0,9 | 0,2 | 34,4% | 21,2% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 5 | 22:29 | 35 | 7,0 | 3,0 | 1,2 | 0,8 | 0,2 | 35,3% | 30,4% | 80,0% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 8 | 20:10 | 46 | 5,8 | 2,5 | 0,5 | 0,4 | 0,0 | 37,5% | 42,3% | 71,4% |
| 2WBA1. Liga | BLAZERS | 7 | 20:55 | 43 | 6,1 | 2,9 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 34,2% | 30,0% | 88,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






