ClementLe Jean
49HUTNICZE WILKILiga Mistrzów · 6WBA
- 2023–2026
- 55 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 3 drużyny
- 75pktw 8 meczach
- 9,4pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 216 min | 26:57 |
| Punkty | 75 | 9,4 |
| Zbiórki | 31 | 3,9 |
| — w ataku | 4 | 0,5 |
| — w obronie | 27 | 3,4 |
| Asysty | 10 | 1,3 |
| Przechwyty | 4 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 8 | 1,0 |
| Przewinienia | 9 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 78 | 9,8 |
- 39,3%FG22 z 56 z gry
- 35,1%3P13 z 37 za trzy
- 100,0%FT18 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 56 | 39,3% |
| Rzuty za dwa | 9 | 19 | 47,4% |
| Rzuty za trzy | 13 | 37 | 35,1% |
| Rzuty wolne | 18 | 18 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2025 | Z87 : 71 | 33:04 | 8 | 4 | 1 | |
| 27 kwi 2025 | P72 : 81 | 40:01 | 15 | 7 | 3 | |
| 13 kwi 2025 | P48 : 79 | 28:55 | 0 | 3 | 1 | |
| 6 kwi 2025 | P76 : 78 | 13:40 | 8 | 2 | 0 | |
| 23 mar 2025 | Z82 : 74 | 27:43 | 12 | 7 | 2 | |
| 9 mar 2025 | P78 : 85 | 27:10 | 16 | 2 | 0 | |
| 2 mar 2025 | P60 : 104 | 45:01 | 16 | 6 | 3 | |
| 23 lut 2025 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 55 meczów · 7 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 31:34 | 124 | 10,3 | 5,0 | 1,4 | 0,8 | 0,1 | 44,8% | 37,0% | 74,4% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 42:55 | 9 | 9,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 30,0% | 42,9% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 4 | 31:06 | 14 | 3,5 | 6,3 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 25,0% | 15,4% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 8 | 26:57 | 75 | 9,4 | 3,9 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 39,3% | 35,1% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 10 | 29:48 | 51 | 5,1 | 4,9 | 1,0 | 0,9 | 0,2 | 34,4% | 21,2% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 5 | 22:29 | 35 | 7,0 | 3,0 | 1,2 | 0,8 | 0,2 | 35,3% | 30,4% | 80,0% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 8 | 20:10 | 46 | 5,8 | 2,5 | 0,5 | 0,4 | 0,0 | 37,5% | 42,3% | 71,4% |
| 2WBA1. Liga | BLAZERS | 7 | 20:55 | 43 | 6,1 | 2,9 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 34,2% | 30,0% | 88,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






