Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 328 min | 36:24 |
| Punkty | 67 | 7,4 |
| Zbiórki | 44 | 4,9 |
| — w ataku | 10 | 1,1 |
| — w obronie | 34 | 3,8 |
| Asysty | 15 | 1,7 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 21 | 2,3 |
| Przewinienia | 18 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 72 | 8,0 |
- 48,4%FG30 z 62 z gry
- 37,5%3P6 z 16 za trzy
- 14,3%FT1 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 62 | 48,4% |
| Rzuty za dwa | 24 | 46 | 52,2% |
| Rzuty za trzy | 6 | 16 | 37,5% |
| Rzuty wolne | 1 | 7 | 14,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach MOLES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 sty 2026 | Z87 : 52 | 30:49 | 8 | 8 | 3 | |
| 7 gru 2025 | P51 : 71 | 48:00 | 8 | 2 | 1 | |
| 30 lis 2025 | P54 : 66 | 42:52 | 7 | 4 | 2 | |
| 23 lis 2025 | Z60 : 53 | 42:22 | 13 | 5 | 3 | |
| 16 lis 2025 | P36 : 53 | 37:25 | 4 | 7 | 0 | |
| 8 lis 2025 | Z68 : 56 | 41:31 | 11 | 9 | 2 | |
| 26 paź 2025 | P58 : 68 | 48:00 | 10 | 3 | 1 | |
| 19 paź 2025 | P55 : 62 | 16:34 | 2 | 3 | 3 | |
| 5 paź 2025 | P41 : 52 | 20:01 | 4 | 3 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 35 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MOLES | 4 | 15:00 | 10 | 2,5 | 2,0 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 21,1% | 16,7% | 33,3% |
| 8WBA2. Liga | MOLES | 9 | 32:00 | 29 | 3,2 | 3,8 | 0,9 | 0,3 | 0,2 | 29,8% | 7,1% | — |
| 8WBABaraże | MOLES | 1 | 34:53 | 4 | 4,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | — |
| 7WBA2. Liga | MOLES | 9 | 36:24 | 67 | 7,4 | 4,9 | 1,7 | 0,6 | 0,0 | 48,4% | 37,5% | 14,3% |
| 7WBABaraże | MOLES | 1 | 27:40 | 6 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 42,9% | — | — |
| 6WBA3. Liga | MOLES | 11 | 23:03 | 37 | 3,4 | 4,3 | 1,8 | 0,9 | 0,1 | 34,6% | 0,0% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






