DanielRomanik
19GET WOW TEAMLiga Mistrzów · 9WBA
- 2020–2026
- 113 meczów w karierze
- 13 sezonów
- 3 drużyny
- 28pktw 5 meczach
- 5,6pktna mecz
- 4,8zbna mecz
- 1,2astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 41,5%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 49,7%
- 39,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 47,2%
- 3,6%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,4%
Średnia ligi to średnia z 108 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
W 2 wyrównanych meczach nie oddał rzutu w ostatnich pięciu minutach przy różnicy do pięciu punktów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 9 / 20 | 45,0% | 51,3% |
| Półdystans | 2 / 7 | 28,6% | 47,1% |
| Za trzy | 0 / 1 | 0,0% | 28,4% |
| Razem z gry | 11 / 28 | 39,3% | 41,7% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 8najwięcej punktówz COURT CLAN, 18 paź 2026
- 8najwięcej zbiórekz PIASECZUSETS, 27 wrz 2026
- 5najwięcej asystz PIASECZUSETS, 27 wrz 2026
- 15najlepszy mecz (EFF)7 pkt, 8 zb, 5 as — z PIASECZUSETS, 27 wrz 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 113 meczów · 13 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3077 min | 27:14 |
| Punkty | 727 | 6,4 |
| Zbiórki | 517 | 4,6 |
| — w ataku | 190 | 1,7 |
| — w obronie | 327 | 2,9 |
| Asysty | 135 | 1,2 |
| Przechwyty | 99 | 0,9 |
| Bloki | 44 | 0,4 |
| Straty | 121 | 1,1 |
| Przewinienia | 246 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 139 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 1101 | 9,7 |
- 59,3%FG325 z 548 z gry
- 5,9%3P1 z 17 za trzy
- 49,7%FT76 z 153 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 325 | 548 | 59,3% |
| Rzuty za dwa | 324 | 531 | 61,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 17 | 5,9% |
| Rzuty wolne | 76 | 153 | 49,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asystz HANTLE I GARY, 17 mar 2024
- Double-double3 razy · ostatnio z FASOLKI, 10 lis 2024
- 500 punktówpunktów w karierze: 727
- 50 meczówrozegranych meczów: 111
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 13
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
RUN'N GUN10 paź 202028pkt12zb3as36eff
OBRONCY Z TOBRUKU21 kwi 202427pkt7zb0as33eff
FASOLKI10 lis 202422pkt10zb1as30eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






