DanielSterniczuk
- 2021–2026
- 66 meczów
- 8 sezonów
- 7 drużyn
- 389pktw karierze
- 5,9pktna mecz
- 2,7zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2084 min | 31:34 |
| Punkty | 389 | 5,9 |
| Zbiórki | 179 | 2,7 |
| — w ataku | 33 | 0,5 |
| — w obronie | 146 | 2,2 |
| Asysty | 75 | 1,1 |
| Przechwyty | 37 | 0,6 |
| Bloki | 8 | 0,1 |
| Straty | 86 | 1,3 |
| Przewinienia | 127 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 59 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 267 | 4,0 |
- 33,4%FG151 z 452 z gry
- 23,1%3P53 z 229 za trzy
- 50,0%FT34 z 68 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 151 | 452 | 33,4% |
| Rzuty za dwa | 98 | 223 | 43,9% |
| Rzuty za trzy | 53 | 229 | 23,1% |
| Rzuty wolne | 34 | 68 | 50,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 20:33 | 11 | 2,8 | 2,3 | 0,8 | 0,0 | 0,5 | 31,3% | 11,1% | — |
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 10 | 25:17 | 38 | 3,8 | 2,1 | 0,9 | 0,2 | 0,0 | 27,8% | 20,0% | 33,3% |
| 6WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 6 | 27:59 | 23 | 3,8 | 3,2 | 1,7 | 0,8 | 0,0 | 30,8% | 23,5% | 75,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 1 | 44:19 | 13 | 13,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 50,0% | 0,0% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 5 | 38:35 | 46 | 9,2 | 4,0 | 1,2 | 0,4 | 0,2 | 34,0% | 33,3% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 10 | 29:27 | 64 | 6,4 | 1,5 | 1,2 | 0,6 | 0,2 | 41,9% | 21,4% | 60,0% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 10 | 34:27 | 46 | 4,6 | 2,6 | 1,1 | 0,6 | 0,1 | 24,6% | 21,7% | 57,1% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 30:16 | 28 | 3,5 | 2,3 | 0,6 | 0,6 | 0,0 | 23,8% | 28,0% | 16,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 37:26 | 92 | 11,5 | 4,3 | 1,4 | 1,0 | 0,1 | 39,8% | 32,5% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | THUNDER FALCONS | 4 | 40:44 | 28 | 7,0 | 4,0 | 2,0 | 0,8 | 0,0 | 34,3% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






