DanielSterniczuk
73MJSWISH BALLERS2. Liga · 6WBA
- 2021–2026
- 66 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 7 drużyn
- 23pktw 6 meczach
- 3,8pktna mecz
- 3,2zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 168 min | 27:59 |
| Punkty | 23 | 3,8 |
| Zbiórki | 19 | 3,2 |
| — w ataku | 1 | 0,2 |
| — w obronie | 18 | 3,0 |
| Asysty | 10 | 1,7 |
| Przechwyty | 5 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 0,5 |
| Przewinienia | 14 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 35 | 5,8 |
- 30,8%FG8 z 26 z gry
- 23,5%3P4 z 17 za trzy
- 75,0%FT3 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 26 | 30,8% |
| Rzuty za dwa | 4 | 9 | 44,4% |
| Rzuty za trzy | 4 | 17 | 23,5% |
| Rzuty wolne | 3 | 4 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach MJSWISH BALLERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 kwi 2025 | P46 : 71 | 31:16 | 3 | 5 | 0 | |
| 13 kwi 2025 | Z72 : 61 | 24:55 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 mar 2025 | P59 : 67 | 38:01 | 10 | 2 | 2 | |
| 16 mar 2025 | Z65 : 52 | 35:40 | 4 | 5 | 6 | |
| 8 mar 2025 | Z71 : 64 | 0:40 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 lut 2025 | Z67 : 59 | 37:21 | 6 | 7 | 2 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 66 meczów · 8 sezonów · 7 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 20:33 | 11 | 2,8 | 2,3 | 0,8 | 0,0 | 0,5 | 31,3% | 11,1% | — |
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 10 | 25:17 | 38 | 3,8 | 2,1 | 0,9 | 0,2 | 0,0 | 27,8% | 20,0% | 33,3% |
| 6WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 6 | 27:59 | 23 | 3,8 | 3,2 | 1,7 | 0,8 | 0,0 | 30,8% | 23,5% | 75,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 1 | 44:19 | 13 | 13,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 50,0% | 0,0% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 5 | 38:35 | 46 | 9,2 | 4,0 | 1,2 | 0,4 | 0,2 | 34,0% | 33,3% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 10 | 29:27 | 64 | 6,4 | 1,5 | 1,2 | 0,6 | 0,2 | 41,9% | 21,4% | 60,0% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 10 | 34:27 | 46 | 4,6 | 2,6 | 1,1 | 0,6 | 0,1 | 24,6% | 21,7% | 57,1% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 30:16 | 28 | 3,5 | 2,3 | 0,6 | 0,6 | 0,0 | 23,8% | 28,0% | 16,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 37:26 | 92 | 11,5 | 4,3 | 1,4 | 1,0 | 0,1 | 39,8% | 32,5% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | THUNDER FALCONS | 4 | 40:44 | 28 | 7,0 | 4,0 | 2,0 | 0,8 | 0,0 | 34,3% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






