DarekKubica
8POLIBUDALiga Mistrzów · 7WBA
- 2023–2026
- 47 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 9pktw 1 meczu
- 9,0pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 3,0astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 40,9%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 51,0%
- 40,9%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,1%
- 54,5%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,9%
Średnia ligi to średnia z 141 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (7WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 9najwięcej punktówz BLAZERS, 16 lis 2025
- 6najwięcej zbiórekz BLAZERS, 16 lis 2025
- 3najwięcej asystz BLAZERS, 16 lis 2025
- 13najlepszy mecz (EFF)9 pkt, 6 zb, 3 as — z BLAZERS, 16 lis 2025
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 47 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1849 min | 39:20 |
| Punkty | 692 | 14,7 |
| Zbiórki | 355 | 7,6 |
| — w ataku | 73 | 1,6 |
| — w obronie | 282 | 6,0 |
| Asysty | 146 | 3,1 |
| Przechwyty | 55 | 1,2 |
| Bloki | 21 | 0,4 |
| Straty | 74 | 1,6 |
| Przewinienia | 79 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 157 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 770 | 16,4 |
- 37,0%FG235 z 635 z gry
- 25,8%3P84 z 325 za trzy
- 84,7%FT138 z 163 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 235 | 635 | 37,0% |
| Rzuty za dwa | 151 | 310 | 48,7% |
| Rzuty za trzy | 84 | 325 | 25,8% |
| Rzuty wolne | 138 | 163 | 84,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz OSTAP RUSZTOWANIA, 19 sty 2025
- Mecz 15+ zbiórek2 razy · ostatnio z PIASECZUSETS, 4 paź 2026
- Mecz 7+ asyst6 razy · ostatnio z HUTNICZE WILKI, 1 cze 2025
- Mecz 5+ przechwytówz POST PRIME, 25 lut 2024
- Mecz 4+ trójki8 razy · ostatnio z COURT CLAN, 27 wrz 2026
- Double-double8 razy · ostatnio z PIASECZUSETS, 4 paź 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 692
- 25 meczówrozegranych meczów: 45
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 6
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
AVENGA26 maj 202423pkt9zb7as34eff
OSTAP RUSZTOWANIA19 sty 202530pkt10zb2as33eff
HUTNIK WARSZAWA22 maj 202527pkt9zb3as31eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






