DariuszNiewiadomski
9ORLY TEMIDY2. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 37 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 32pktw 5 meczach
- 6,4pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 91 min | 18:12 |
| Punkty | 32 | 6,4 |
| Zbiórki | 17 | 3,4 |
| — w ataku | 5 | 1,0 |
| — w obronie | 12 | 2,4 |
| Asysty | 3 | 0,6 |
| Przechwyty | 4 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 1 | 0,2 |
| Przewinienia | 14 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 46 | 9,2 |
- 65,2%FG15 z 23 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 23 | 65,2% |
| Rzuty za dwa | 15 | 23 | 65,2% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach ORLY TEMIDY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | Z67 : 56 | 7:27 | 2 | 0 | 0 | |
| 18 gru 2022 | Z57 : 55 | 19:53 | 6 | 2 | 0 | |
| 27 lis 2022 | Z48 : 47 | 20:52 | 6 | 5 | 1 | |
| 6 lis 2022 | Z68 : 62 | 30:21 | 14 | 6 | 1 | |
| 9 paź 2022 | Z72 : 54 | 12:25 | 4 | 4 | 1 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 37 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 32:22 | 22 | 22,0 | 10,0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 69,2% | — | 57,1% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 26:46 | 82 | 11,7 | 5,1 | 0,7 | 1,4 | 0,1 | 52,1% | 0,0% | 85,7% |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 20:30 | 50 | 8,3 | 3,7 | 0,8 | 0,7 | 0,0 | 48,0% | — | 100,0% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 22:45 | 83 | 8,3 | 4,4 | 0,2 | 0,6 | 0,3 | 51,3% | — | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 20:37 | 2 | 2,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | — |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 25:36 | 14 | 14,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 54,5% | — | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 18:12 | 32 | 6,4 | 3,4 | 0,6 | 0,8 | 0,2 | 65,2% | — | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 13:41 | 10 | 5,0 | 1,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | — | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 27:36 | 55 | 18,3 | 5,0 | 2,3 | 2,3 | 0,0 | 63,4% | — | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






