DariuszNiewiadomski
9ORLY TEMIDY1. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 37 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 82pktw 7 meczach
- 11,7pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 187 min | 26:46 |
| Punkty | 82 | 11,7 |
| Zbiórki | 36 | 5,1 |
| — w ataku | 16 | 2,3 |
| — w obronie | 20 | 2,9 |
| Asysty | 5 | 0,7 |
| Przechwyty | 10 | 1,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 11 | 1,6 |
| Przewinienia | 12 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 87 | 12,4 |
- 52,1%FG38 z 73 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 85,7%FT6 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 38 | 73 | 52,1% |
| Rzuty za dwa | 38 | 72 | 52,8% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 7 | 85,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach ORLY TEMIDY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | P39 : 60 | 27:13 | 6 | 4 | 0 | |
| 26 kwi 2026 | P60 : 91 | 32:34 | 20 | 6 | 1 | |
| 12 kwi 2026 | P67 : 76 | 34:49 | 12 | 9 | 1 | |
| 29 mar 2026 | P56 : 93 | 45:47 | 24 | 6 | 0 | |
| 15 mar 2026 | P58 : 61 | 26:51 | 14 | 3 | 2 | |
| 8 mar 2026 | P66 : 71 | 20:10 | 6 | 8 | 1 | |
| 14 lut 2026 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 37 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 32:22 | 22 | 22,0 | 10,0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 69,2% | — | 57,1% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 26:46 | 82 | 11,7 | 5,1 | 0,7 | 1,4 | 0,1 | 52,1% | 0,0% | 85,7% |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 20:30 | 50 | 8,3 | 3,7 | 0,8 | 0,7 | 0,0 | 48,0% | — | 100,0% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 22:45 | 83 | 8,3 | 4,4 | 0,2 | 0,6 | 0,3 | 51,3% | — | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 20:37 | 2 | 2,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | — |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 25:36 | 14 | 14,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 54,5% | — | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 18:12 | 32 | 6,4 | 3,4 | 0,6 | 0,8 | 0,2 | 65,2% | — | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 13:41 | 10 | 5,0 | 1,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | — | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 27:36 | 55 | 18,3 | 5,0 | 2,3 | 2,3 | 0,0 | 63,4% | — | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






