DariuszRegula
6HUTNICZE WILKI1. Liga · 8WBA
- 2023–2026
- 68 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 148pktw 14 meczach
- 10,6pktna mecz
- 2,4zbna mecz
- 2,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 581 min | 41:29 |
| Punkty | 148 | 10,6 |
| Zbiórki | 34 | 2,4 |
| — w ataku | 4 | 0,3 |
| — w obronie | 30 | 2,1 |
| Asysty | 40 | 2,9 |
| Przechwyty | 10 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 23 | 1,6 |
| Przewinienia | 17 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 69 | 4,9 |
- 26,7%FG50 z 187 z gry
- 25,0%3P36 z 144 za trzy
- 80,0%FT12 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 50 | 187 | 26,7% |
| Rzuty za dwa | 14 | 43 | 32,6% |
| Rzuty za trzy | 36 | 144 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 12 | 15 | 80,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P66 : 75 | 37:30 | 8 | 0 | 5 | |
| 24 maj 2026 | Z76 : 72 | 28:33 | 0 | 1 | 1 | |
| 16 maj 2026 | Z70 : 69 | 42:37 | 11 | 2 | 1 | |
| 10 maj 2026 | Z79 : 69 | 40:46 | 11 | 2 | 3 | |
| 26 kwi 2026 | P55 : 57 | 38:40 | 7 | 5 | 3 | |
| 18 kwi 2026 | P85 : 87 | 48:00 | 24 | 3 | 3 | |
| 12 kwi 2026 | Z76 : 67 | 40:37 | 15 | 1 | 5 | |
| 29 mar 2026 | Z82 : 78 | 44:10 | 16 | 2 | 1 | |
| 22 mar 2026 | Z56 : 48 | 43:16 | 6 | 3 | 0 | |
| 15 mar 2026 | Z90 : 63 | 48:00 | 12 | 5 | 6 | |
| 8 mar 2026 | P51 : 53 | 48:00 | 7 | 1 | 3 | |
| 1 mar 2026 | Z82 : 76 | 41:49 | 12 | 3 | 5 | |
| 22 lut 2026 | P67 : 68 | 30:46 | 11 | 1 | 2 | |
| 15 lut 2026 | Z97 : 73 | 48:00 | 8 | 5 | 2 |
14 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 68 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 5 | 31:37 | 34 | 6,8 | 1,6 | 2,0 | 0,8 | 0,0 | 25,5% | 22,5% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 14 | 41:29 | 148 | 10,6 | 2,4 | 2,9 | 0,7 | 0,0 | 26,7% | 25,0% | 80,0% |
| 8WBABaraże | HUTNICZE WILKI | 1 | 40:46 | 12 | 12,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 26,7% | 21,4% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 10 | 31:34 | 78 | 7,8 | 1,5 | 1,4 | 0,7 | 0,0 | 32,6% | 22,7% | 33,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 10 | 18:51 | 27 | 2,7 | 0,9 | 1,2 | 0,2 | 0,0 | 20,9% | 23,7% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 9 | 28:44 | 49 | 5,4 | 1,3 | 1,2 | 1,0 | 0,0 | 23,8% | 24,1% | 62,5% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 8 | 14:45 | 11 | 1,4 | 1,0 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 12,9% | 12,0% | — |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 1 | 39:37 | 6 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 16,7% | 18,2% | — |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 10 | 35:03 | 93 | 9,3 | 2,0 | 2,0 | 0,1 | 0,0 | 25,8% | 24,8% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






