DariuszRegula
6HUTNICZE WILKILiga Mistrzów · 6WBA
- 2023–2026
- 68 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 27pktw 10 meczach
- 2,7pktna mecz
- 0,9zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 189 min | 18:51 |
| Punkty | 27 | 2,7 |
| Zbiórki | 9 | 0,9 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 9 | 0,9 |
| Asysty | 12 | 1,2 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 0,3 |
| Przewinienia | 6 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 13 | 1,3 |
- 20,9%FG9 z 43 z gry
- 23,7%3P9 z 38 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 43 | 20,9% |
| Rzuty za dwa | 0 | 5 | 0,0% |
| Rzuty za trzy | 9 | 38 | 23,7% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | P73 : 83 | 29:04 | 9 | 2 | 3 | |
| 18 maj 2025 | Z64 : 61 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 maj 2025 | P66 : 73 | 23:53 | 6 | 2 | 5 | |
| 27 kwi 2025 | P72 : 81 | 30:33 | 3 | 1 | 1 | |
| 13 kwi 2025 | P48 : 79 | 6:12 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 kwi 2025 | P76 : 78 | 9:13 | 3 | 0 | 0 | |
| 23 mar 2025 | Z82 : 74 | 24:10 | 6 | 1 | 1 | |
| 9 mar 2025 | P78 : 85 | 22:11 | 0 | 1 | 1 | |
| 2 mar 2025 | P60 : 104 | 43:16 | 0 | 2 | 1 | |
| 23 lut 2025 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 68 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 5 | 31:37 | 34 | 6,8 | 1,6 | 2,0 | 0,8 | 0,0 | 25,5% | 22,5% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 14 | 41:29 | 148 | 10,6 | 2,4 | 2,9 | 0,7 | 0,0 | 26,7% | 25,0% | 80,0% |
| 8WBABaraże | HUTNICZE WILKI | 1 | 40:46 | 12 | 12,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 26,7% | 21,4% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 10 | 31:34 | 78 | 7,8 | 1,5 | 1,4 | 0,7 | 0,0 | 32,6% | 22,7% | 33,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 10 | 18:51 | 27 | 2,7 | 0,9 | 1,2 | 0,2 | 0,0 | 20,9% | 23,7% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 9 | 28:44 | 49 | 5,4 | 1,3 | 1,2 | 1,0 | 0,0 | 23,8% | 24,1% | 62,5% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 8 | 14:45 | 11 | 1,4 | 1,0 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 12,9% | 12,0% | — |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 1 | 39:37 | 6 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 16,7% | 18,2% | — |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 10 | 35:03 | 93 | 9,3 | 2,0 | 2,0 | 0,1 | 0,0 | 25,8% | 24,8% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






