DariuszRegula
6HUTNICZE WILKI1. Liga · 8WBA
- 2023–2026
- 68 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 148pktw 14 meczach
- 10,6pktna mecz
- 2,4zbna mecz
- 2,9astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 38,2%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,7%
- 36,4%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,8%
- 77,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,8%
Średnia ligi to średnia z 144 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 1punktów w końcówkachw 9 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 50,0%z gry w końcówkach1 z 2 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 4 / 15 | 26,7% | 49,4% |
| Półdystans | 10 / 28 | 35,7% | 44,8% |
| Za trzy | 36 / 144 | 25,0% | 28,4% |
| Razem z gry | 50 / 187 | 26,7% | 40,3% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 24najwięcej punktówz MDM SERWIS, 18 kwi 2026
- 5najwięcej zbiórekz AMATORZY, 15 lut 2026
- 6najwięcej asystz INDEX MOCY, 15 mar 2026
- 14najlepszy mecz (EFF)24 pkt, 3 zb, 3 as — z MDM SERWIS, 18 kwi 2026
- 33 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 11 mecz z 20+ pktz 14 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 68 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2051 min | 30:09 |
| Punkty | 458 | 6,7 |
| Zbiórki | 109 | 1,6 |
| — w ataku | 9 | 0,1 |
| — w obronie | 100 | 1,5 |
| Asysty | 117 | 1,7 |
| Przechwyty | 35 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 67 | 1,0 |
| Przewinienia | 57 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 46 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 189 | 2,8 |
- 25,7%FG157 z 610 z gry
- 23,3%3P118 z 506 za trzy
- 72,2%FT26 z 36 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 157 | 610 | 25,7% |
| Rzuty za dwa | 39 | 104 | 37,5% |
| Rzuty za trzy | 118 | 506 | 23,3% |
| Rzuty wolne | 26 | 36 | 72,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 4+ trójki9 razy · ostatnio z MDM SERWIS, 18 kwi 2026
- 100 punktówpunktów w karierze: 458
- 50 meczówrozegranych meczów: 65
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 7
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
GET WOW TEAM17 paź 202320pkt2zb3as17eff
MDM SERWIS18 kwi 202624pkt3zb3as14eff
NTL26 lis 202321pkt1zb2as13eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






