Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 307 min | 34:06 |
| Punkty | 76 | 8,4 |
| Zbiórki | 9 | 1,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 9 | 1,0 |
| Asysty | 35 | 3,9 |
| Przechwyty | 13 | 1,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 27 | 3,0 |
| Przewinienia | 15 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 60 | 6,7 |
- 43,1%FG28 z 65 z gry
- 28,2%3P11 z 39 za trzy
- 50,0%FT9 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 65 | 43,1% |
| Rzuty za dwa | 17 | 26 | 65,4% |
| Rzuty za trzy | 11 | 39 | 28,2% |
| Rzuty wolne | 9 | 18 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach WOLVES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 sty 2023 | P37 : 55 | 10:52 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 gru 2022 | P49 : 66 | 36:00 | 3 | 2 | 3 | |
| 3 gru 2022 | P49 : 60 | 36:46 | 2 | 0 | 0 | |
| 27 lis 2022 | P68 : 79 | 40:04 | 4 | 2 | 6 | |
| 19 lis 2022 | P58 : 72 | 33:04 | 18 | 0 | 2 | |
| 6 lis 2022 | Z103 : 59 | 36:51 | 12 | 1 | 9 | |
| 22 paź 2022 | Z64 : 50 | 46:40 | 14 | 2 | 5 | |
| 15 paź 2022 | Z56 : 52 | 38:30 | 9 | 1 | 4 | |
| 1 paź 2022 | Z82 : 44 | 28:06 | 14 | 1 | 6 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2024 · 46 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 9 | 24:16 | 17 | 1,9 | 0,9 | 2,0 | 0,4 | 0,1 | 30,4% | 20,0% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 11 | 24:51 | 28 | 2,5 | 1,4 | 2,3 | 0,5 | 0,1 | 25,0% | 25,0% | 33,3% |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 22:58 | 28 | 3,5 | 1,4 | 1,8 | 0,3 | 0,0 | 35,7% | 28,6% | 50,0% |
| 3WBABaraże | WOLVES | 1 | 19:46 | 2 | 2,0 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 33:49 | 45 | 5,6 | 2,5 | 2,0 | 2,4 | 0,3 | 37,0% | 20,0% | 50,0% |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 9 | 34:06 | 76 | 8,4 | 1,0 | 3,9 | 1,4 | 0,0 | 43,1% | 28,2% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






