Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 462 min | 46:11 |
| Punkty | 164 | 16,4 |
| Zbiórki | 81 | 8,1 |
| — w ataku | 14 | 1,4 |
| — w obronie | 67 | 6,7 |
| Asysty | 42 | 4,2 |
| Przechwyty | 26 | 2,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 29 | 2,9 |
| Przewinienia | 12 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 161 | 16,1 |
- 36,0%FG68 z 189 z gry
- 29,8%3P25 z 84 za trzy
- 50,0%FT3 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 68 | 189 | 36,0% |
| Rzuty za dwa | 43 | 105 | 41,0% |
| Rzuty za trzy | 25 | 84 | 29,8% |
| Rzuty wolne | 3 | 6 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach SZERY 18. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 gru 2025 | P50 : 62 | 48:00 | 19 | 9 | 4 | |
| 30 lis 2025 | Z70 : 56 | 48:00 | 20 | 10 | 7 | |
| 22 lis 2025 | Z59 : 28 | 48:00 | 15 | 7 | 5 | |
| 15 lis 2025 | P56 : 64 | 43:04 | 10 | 4 | 2 | |
| 8 lis 2025 | Z79 : 60 | 42:57 | 21 | 11 | 8 | |
| 25 paź 2025 | Z73 : 41 | 41:16 | 17 | 8 | 4 | |
| 18 paź 2025 | Z75 : 59 | 46:34 | 21 | 6 | 1 | |
| 11 paź 2025 | P58 : 70 | 48:00 | 21 | 12 | 3 | |
| 4 paź 2025 | P46 : 63 | 48:00 | 11 | 3 | 5 | |
| 20 wrz 2025 | Z53 : 52 | 48:00 | 9 | 11 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 58 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | OUTLAW BALLERS | 5 | 31:12 | 63 | 12,6 | 5,4 | 1,2 | 1,6 | 0,2 | 43,1% | 34,5% | 100,0% |
| 8WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 10 | 37:10 | 137 | 13,7 | 7,1 | 1,4 | 1,0 | 0,2 | 45,1% | 40,3% | 66,7% |
| 7WBA3. Liga | SZERY 18 | 10 | 46:11 | 164 | 16,4 | 8,1 | 4,2 | 2,6 | 0,1 | 36,0% | 29,8% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | SZERY 18 | 11 | 44:22 | 181 | 16,5 | 10,2 | 2,3 | 1,5 | 0,2 | 35,6% | 26,1% | 66,7% |
| 5WBA3. Liga | SZERY 18 | 11 | 46:37 | 216 | 19,6 | 9,5 | 2,7 | 2,5 | 0,0 | 37,1% | 34,2% | 71,4% |
| 4WBA3. Liga | SZERY 18 | 11 | 46:14 | 257 | 23,4 | 7,8 | 3,5 | 1,7 | 0,2 | 41,2% | 36,3% | 88,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






