DariuszStefanski
45NIE DAJ ZA TRZY2. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 58 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 137pktw 10 meczach
- 13,7pktna mecz
- 7,1zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 372 min | 37:10 |
| Punkty | 137 | 13,7 |
| Zbiórki | 71 | 7,1 |
| — w ataku | 13 | 1,3 |
| — w obronie | 58 | 5,8 |
| Asysty | 14 | 1,4 |
| Przechwyty | 10 | 1,0 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 19 | 1,9 |
| Przewinienia | 24 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 147 | 14,7 |
- 45,1%FG55 z 122 z gry
- 40,3%3P25 z 62 za trzy
- 66,7%FT2 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 55 | 122 | 45,1% |
| Rzuty za dwa | 30 | 60 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 25 | 62 | 40,3% |
| Rzuty wolne | 2 | 3 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach NIE DAJ ZA TRZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | P50 : 62 | 48:00 | 20 | 10 | 1 | |
| 26 kwi 2026 | P55 : 74 | 28:07 | 0 | 5 | 0 | |
| 11 kwi 2026 | Z67 : 65 | 33:31 | 12 | 6 | 1 | |
| 28 mar 2026 | Z89 : 65 | 48:00 | 11 | 6 | 5 | |
| 21 mar 2026 | Z82 : 75 | 40:58 | 20 | 8 | 2 | |
| 14 mar 2026 | P63 : 64 | 25:07 | 15 | 8 | 0 | |
| 8 mar 2026 | P59 : 64 | 35:37 | 8 | 7 | 3 | |
| 28 lut 2026 | P70 : 91 | 40:01 | 11 | 7 | 1 | |
| 21 lut 2026 | P66 : 72 | 29:49 | 14 | 4 | 0 | |
| 14 lut 2026 | Z85 : 51 | 42:28 | 26 | 10 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 58 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | OUTLAW BALLERS | 5 | 31:12 | 63 | 12,6 | 5,4 | 1,2 | 1,6 | 0,2 | 43,1% | 34,5% | 100,0% |
| 8WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 10 | 37:10 | 137 | 13,7 | 7,1 | 1,4 | 1,0 | 0,2 | 45,1% | 40,3% | 66,7% |
| 7WBA3. Liga | SZERY 18 | 10 | 46:11 | 164 | 16,4 | 8,1 | 4,2 | 2,6 | 0,1 | 36,0% | 29,8% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | SZERY 18 | 11 | 44:22 | 181 | 16,5 | 10,2 | 2,3 | 1,5 | 0,2 | 35,6% | 26,1% | 66,7% |
| 5WBA3. Liga | SZERY 18 | 11 | 46:37 | 216 | 19,6 | 9,5 | 2,7 | 2,5 | 0,0 | 37,1% | 34,2% | 71,4% |
| 4WBA3. Liga | SZERY 18 | 11 | 46:14 | 257 | 23,4 | 7,8 | 3,5 | 1,7 | 0,2 | 41,2% | 36,3% | 88,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






