
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 200 min | 28:34 |
| Punkty | 49 | 7,0 |
| Zbiórki | 31 | 4,4 |
| — w ataku | 7 | 1,0 |
| — w obronie | 24 | 3,4 |
| Asysty | 9 | 1,3 |
| Przechwyty | 5 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 7 | 1,0 |
| Przewinienia | 10 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 54 | 7,7 |
- 41,2%FG21 z 51 z gry
- 66,7%3P2 z 3 za trzy
- 62,5%FT5 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 51 | 41,2% |
| Rzuty za dwa | 19 | 48 | 39,6% |
| Rzuty za trzy | 2 | 3 | 66,7% |
| Rzuty wolne | 5 | 8 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach TARGOWEK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 sty 2022 | P52 : 78 | 20:26 | 4 | 4 | 1 | |
| 5 gru 2021 | P72 : 89 | 16:43 | 2 | 4 | 2 | |
| 28 lis 2021 | P50 : 54 | 28:46 | 5 | 4 | 1 | |
| 14 lis 2021 | P63 : 83 | 28:52 | 15 | 4 | 1 | |
| 17 paź 2021 | Z55 : 42 | 24:37 | 3 | 5 | 1 | |
| 3 paź 2021 | Z55 : 44 | 40:07 | 13 | 6 | 1 | |
| 26 wrz 2021 | Z61 : 57 | 40:28 | 7 | 4 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 107 meczów · 8 sezonów · 7 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 5 | 30:12 | 56 | 11,2 | 6,4 | 3,2 | 0,4 | 0,0 | 50,0% | 42,9% | 50,0% |
| 9WBA2. Liga | FOR THE WIN | 3 | 26:30 | 29 | 9,7 | 5,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 44,4% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 33:04 | 101 | 11,2 | 5,6 | 4,1 | 0,8 | 0,2 | 55,8% | 16,7% | 40,0% |
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 10 | 32:10 | 67 | 6,7 | 5,8 | 3,6 | 0,8 | 0,0 | 50,9% | 0,0% | 57,9% |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 9 | 34:36 | 112 | 12,4 | 9,3 | 3,2 | 2,1 | 0,2 | 64,0% | 0,0% | 45,7% |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 44:04 | 6 | 6,0 | 6,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 6 | 32:52 | 33 | 5,5 | 4,7 | 2,7 | 0,5 | 0,0 | 42,9% | 20,0% | 14,3% |
| 7WBA2. Liga | MLK BASKET | 7 | 37:28 | 99 | 14,1 | 7,3 | 2,6 | 0,4 | 0,1 | 60,5% | 20,0% | 54,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 28:59 | 56 | 5,1 | 5,1 | 3,2 | 0,6 | 0,1 | 46,2% | 22,2% | 42,9% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 3 | 43:18 | 44 | 14,7 | 7,7 | 5,7 | 2,3 | 0,0 | 80,0% | 33,3% | 60,0% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 31:46 | 6 | 6,0 | 5,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 50,0% | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 8 | 36:08 | 39 | 4,9 | 5,5 | 3,9 | 1,1 | 0,3 | 27,7% | 17,6% | 58,8% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 27:34 | 65 | 5,4 | 4,8 | 2,7 | 0,3 | 0,4 | 43,1% | 22,2% | 63,6% |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 10 | 39:07 | 124 | 12,4 | 5,7 | 8,1 | 0,9 | 0,2 | 53,5% | 30,0% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 7 | 28:34 | 49 | 7,0 | 4,4 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | 41,2% | 66,7% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HANTLE I GARY | 1 | 30:49 | 8 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 66,7% | — | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | HANTLE I GARY | 4 | 34:56 | 28 | 7,0 | 7,0 | 3,3 | 0,8 | 0,3 | 52,0% | 100,0% | 12,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






