
DawidJachimowicz
8TARGOWEKLiga Mistrzów · 6WBA
- 2021–2026
- 107 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 7 drużyn
- 56pktw 11 meczach
- 5,1pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 3,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 319 min | 28:59 |
| Punkty | 56 | 5,1 |
| Zbiórki | 56 | 5,1 |
| — w ataku | 5 | 0,5 |
| — w obronie | 51 | 4,6 |
| Asysty | 35 | 3,2 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 16 | 1,5 |
| Przewinienia | 14 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 103 | 9,4 |
- 46,2%FG24 z 52 z gry
- 22,2%3P2 z 9 za trzy
- 42,9%FT6 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 52 | 46,2% |
| Rzuty za dwa | 22 | 43 | 51,2% |
| Rzuty za trzy | 2 | 9 | 22,2% |
| Rzuty wolne | 6 | 14 | 42,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach TARGOWEK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P51 : 61 | 36:27 | 7 | 6 | 2 | |
| 18 maj 2025 | Z56 : 50 | 27:52 | 2 | 1 | 2 | |
| 11 maj 2025 | Z71 : 54 | 25:01 | 0 | 2 | 0 | |
| 27 kwi 2025 | P58 : 65 | 31:31 | 7 | 8 | 3 | |
| 13 kwi 2025 | P60 : 82 | 28:30 | 2 | 9 | 2 | |
| 6 kwi 2025 | P74 : 86 | 41:31 | 10 | 6 | 10 | |
| 23 mar 2025 | Z62 : 60 | 33:25 | 9 | 4 | 3 | |
| 16 mar 2025 | P47 : 57 | 24:00 | 6 | 3 | 1 | |
| 9 mar 2025 | Z85 : 78 | 36:25 | 5 | 9 | 5 | |
| 2 mar 2025 | P72 : 85 | 34:07 | 8 | 8 | 7 | |
| 23 lut 2025 | P44 : 58 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 107 meczów · 8 sezonów · 7 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 5 | 30:12 | 56 | 11,2 | 6,4 | 3,2 | 0,4 | 0,0 | 50,0% | 42,9% | 50,0% |
| 9WBA2. Liga | FOR THE WIN | 3 | 26:30 | 29 | 9,7 | 5,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 44,4% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 33:04 | 101 | 11,2 | 5,6 | 4,1 | 0,8 | 0,2 | 55,8% | 16,7% | 40,0% |
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 10 | 32:10 | 67 | 6,7 | 5,8 | 3,6 | 0,8 | 0,0 | 50,9% | 0,0% | 57,9% |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 9 | 34:36 | 112 | 12,4 | 9,3 | 3,2 | 2,1 | 0,2 | 64,0% | 0,0% | 45,7% |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 44:04 | 6 | 6,0 | 6,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 6 | 32:52 | 33 | 5,5 | 4,7 | 2,7 | 0,5 | 0,0 | 42,9% | 20,0% | 14,3% |
| 7WBA2. Liga | MLK BASKET | 7 | 37:28 | 99 | 14,1 | 7,3 | 2,6 | 0,4 | 0,1 | 60,5% | 20,0% | 54,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 28:59 | 56 | 5,1 | 5,1 | 3,2 | 0,6 | 0,1 | 46,2% | 22,2% | 42,9% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 3 | 43:18 | 44 | 14,7 | 7,7 | 5,7 | 2,3 | 0,0 | 80,0% | 33,3% | 60,0% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 31:46 | 6 | 6,0 | 5,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 50,0% | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 8 | 36:08 | 39 | 4,9 | 5,5 | 3,9 | 1,1 | 0,3 | 27,7% | 17,6% | 58,8% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 27:34 | 65 | 5,4 | 4,8 | 2,7 | 0,3 | 0,4 | 43,1% | 22,2% | 63,6% |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 10 | 39:07 | 124 | 12,4 | 5,7 | 8,1 | 0,9 | 0,2 | 53,5% | 30,0% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 7 | 28:34 | 49 | 7,0 | 4,4 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | 41,2% | 66,7% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HANTLE I GARY | 1 | 30:49 | 8 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 66,7% | — | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | HANTLE I GARY | 4 | 34:56 | 28 | 7,0 | 7,0 | 3,3 | 0,8 | 0,3 | 52,0% | 100,0% | 12,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






