Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 327 min | 36:22 |
| Punkty | 181 | 20,1 |
| Zbiórki | 43 | 4,8 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 39 | 4,3 |
| Asysty | 5 | 0,6 |
| Przechwyty | 11 | 1,2 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 7 | 0,8 |
| Przewinienia | 8 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 27 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 164 | 18,2 |
- 47,7%FG62 z 130 z gry
- 39,5%3P32 z 81 za trzy
- 92,6%FT25 z 27 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 62 | 130 | 47,7% |
| Rzuty za dwa | 30 | 49 | 61,2% |
| Rzuty za trzy | 32 | 81 | 39,5% |
| Rzuty wolne | 25 | 27 | 92,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach AMIGOS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 cze 2022 | Z98 : 72 | 38:36 | 35 | 6 | 1 | |
| 22 maj 2022 | P75 : 79 | 41:38 | 31 | 8 | 0 | |
| 15 maj 2022 | P62 : 63 | 37:46 | 12 | 2 | 1 | |
| 24 kwi 2022 | Z80 : 70 | 35:28 | 36 | 1 | 0 | |
| 10 kwi 2022 | P64 : 84 | 35:58 | 7 | 1 | 0 | |
| 3 kwi 2022 | P73 : 78 | 24:04 | 11 | 4 | 0 | |
| 27 mar 2022 | P68 : 79 | 39:55 | 17 | 5 | 1 | |
| 13 mar 2022 | P71 : 90 | 42:40 | 11 | 8 | 2 | |
| 6 mar 2022 | Z61 : 53 | 31:13 | 21 | 8 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 39 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA3. Liga | SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW | 13 | 36:48 | 311 | 23,9 | 9,2 | 3,2 | 1,6 | 0,2 | 55,4% | 40,7% | 84,1% |
| 1WBA1. Liga | AMIGOS | 10 | 30:09 | 118 | 11,8 | 4,3 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 41,9% | 33,3% | 91,3% |
| UNBA 501. Liga | AMIGOS | 9 | 36:22 | 181 | 20,1 | 4,8 | 0,6 | 1,2 | 0,1 | 47,7% | 39,5% | 92,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 4 | 21:31 | 46 | 11,5 | 3,5 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 42,9% | 38,5% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMIGOS | 3 | 31:12 | 49 | 16,3 | 5,7 | 0,7 | 0,7 | 0,0 | 50,0% | 42,9% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






