DawidJuskowiak
9SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW3. Liga · 2WBA
- 2021–2023
- 39 meczów w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 311pktw 13 meczach
- 23,9pktna mecz
- 9,2zbna mecz
- 3,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 478 min | 36:48 |
| Punkty | 311 | 23,9 |
| Zbiórki | 120 | 9,2 |
| — w ataku | 10 | 0,8 |
| — w obronie | 110 | 8,5 |
| Asysty | 42 | 3,2 |
| Przechwyty | 21 | 1,6 |
| Bloki | 3 | 0,2 |
| Straty | 26 | 2,0 |
| Przewinienia | 14 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 28 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 374 | 28,8 |
- 55,4%FG112 z 202 z gry
- 40,7%3P50 z 123 za trzy
- 84,1%FT37 z 44 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 112 | 202 | 55,4% |
| Rzuty za dwa | 62 | 79 | 78,5% |
| Rzuty za trzy | 50 | 123 | 40,7% |
| Rzuty wolne | 37 | 44 | 84,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (2WBA) w barwach SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | Z67 : 57 | 41:01 | 6 | 7 | 3 | |
| 3 cze 2023 | Z75 : 60 | 41:25 | 13 | 7 | 2 | |
| 28 maj 2023 | Z92 : 78 | 35:46 | 23 | 13 | 0 | |
| 21 maj 2023 | Z88 : 56 | 28:06 | 15 | 1 | 2 | |
| 14 maj 2023 | Z141 : 53 | 29:25 | 18 | 15 | 3 | |
| 23 kwi 2023 | Z78 : 69 | 40:28 | 21 | 9 | 2 | |
| 16 kwi 2023 | Z134 : 56 | 26:43 | 31 | 8 | 3 | |
| 2 kwi 2023 | Z83 : 60 | 34:04 | 17 | 6 | 3 | |
| 26 mar 2023 | P68 : 71 | 42:13 | 14 | 6 | 1 | |
| 12 mar 2023 | Z109 : 58 | 29:13 | 11 | 5 | 5 | |
| 4 mar 2023 | Z135 : 53 | 41:02 | 37 | 17 | 14 | |
| 5 lut 2023 | Z84 : 77 | 48:00 | 40 | 9 | 3 | |
| 28 sty 2023 | Z96 : 55 | 40:55 | 65 | 17 | 1 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 39 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA3. Liga | SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW | 13 | 36:48 | 311 | 23,9 | 9,2 | 3,2 | 1,6 | 0,2 | 55,4% | 40,7% | 84,1% |
| 1WBA1. Liga | AMIGOS | 10 | 30:09 | 118 | 11,8 | 4,3 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 41,9% | 33,3% | 91,3% |
| UNBA 501. Liga | AMIGOS | 9 | 36:22 | 181 | 20,1 | 4,8 | 0,6 | 1,2 | 0,1 | 47,7% | 39,5% | 92,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 4 | 21:31 | 46 | 11,5 | 3,5 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 42,9% | 38,5% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMIGOS | 3 | 31:12 | 49 | 16,3 | 5,7 | 0,7 | 0,7 | 0,0 | 50,0% | 42,9% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






