DawidSobieraj
1BBALL BOOMERS3. Liga · 9WBA
- 2020–2026
- 33 mecze w karierze
- 9 sezonów
- 2 drużyny
- 5pktw 1 meczu
- 5,0pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 29 min | 29:01 |
| Punkty | 5 | 5,0 |
| Zbiórki | 5 | 5,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 5 | 5,0 |
| Asysty | 1 | 1,0 |
| Przechwyty | 1 | 1,0 |
| Bloki | 2 | 2,0 |
| Straty | 2 | 2,0 |
| Przewinienia | 0 | 0,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 0 | 0,0 |
- 8,3%FG1 z 12 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 75,0%FT3 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 1 | 12 | 8,3% |
| Rzuty za dwa | 1 | 11 | 9,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 4 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (9WBA) w barwach BBALL BOOMERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2020–2026 · 33 mecze · 9 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 1 | 29:01 | 5 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 8,3% | 0,0% | 75,0% |
| 8WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 6 | 21:22 | 53 | 8,8 | 6,0 | 1,2 | 0,5 | 0,3 | 56,8% | 0,0% | 52,4% |
| 7WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 4 | 40:48 | 89 | 22,3 | 11,0 | 0,8 | 1,8 | 0,3 | 60,0% | 0,0% | 48,6% |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 5 | 32:28 | 56 | 11,2 | 6,0 | 1,4 | 1,4 | 0,2 | 41,4% | 14,3% | 43,8% |
| 5WBABaraże | TEKOpro | 1 | 36:04 | 18 | 18,0 | 10,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 44,4% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 3 | 40:45 | 42 | 14,0 | 9,0 | 3,7 | 1,3 | 0,0 | 61,3% | 0,0% | 28,6% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 3 | 26:10 | 35 | 11,7 | 8,3 | 2,3 | 2,7 | 0,3 | 50,0% | — | 16,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEKOpro | 3 | 40:19 | 63 | 21,0 | 12,3 | 1,3 | 1,0 | 1,0 | 55,1% | 0,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TEKOpro | 2 | 17:19 | 14 | 7,0 | 5,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 41,2% | 0,0% | 0,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TEKOpro | 5 | 36:24 | 58 | 11,6 | 9,4 | 2,0 | 2,2 | 0,6 | 34,4% | 0,0% | 56,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






